Amerikietiški „Iki“ kalneliai: nuo 13 mln. eurų laimėjimo iki smurto prieš benamį

Tokius staigius viražus gali patirti nebent amerikietiškuose kalneliuose. Vos per kelias dienas vienas iš didžiųjų prekybos centrų „Iki” susikrovė totalų žiniasklaidos dėmesio kapitalą, Ir pagal klasikinį scenarijų, skabė tiek saldžius, tiek karčius vaisius. 

Iš pradžių – fantastiško dėmesio ir sklaidos sulaukusi žinia apie Šeškinėje esančioje „Iki” parduotuvėje nusipirktą loterijos bilietą, atnešusį nežinomajam (įdomu, kas gi sudarė jo ar jos tos dienos pirkinių krepšelį) per 13 milijoną eurų. Praėjo vos kelios denos, ir jau kiek kitokio pobūdžio žinia iš Naujamiestyje, Mindaugo gatvėje, esančios „Iki”parduotuvės - pilietis, nepabūgęs galimo spaudimo, užfiksavo tualete apsaugos darbuotojo vykdomą egzekuciją parduotvėje apsivogusiam asocialiam asmeniui.

ikiparde

 Prekybos centras „Iki”. Foto: bendrovės archyvas.

Ir viena, ir kita žinia paplito ne tik socialiniuose tinkluose – jas ištransliavo ir didieji žiniasklaidos kanalai.

 

„Labai atsiprašome nukentėjusiojo ir visų pirkėjų dėl mūsų partnerių veiksmų. Šiuo metu aiškinamės tikslias įvykio aplinkybes su prekybos tinklui paslaugas teikiančios saugos tarnybos „Grifs AG“ atstovais, kurios darbuotojas ir yra filmuotoje medžiagoje matomas asmuo. Tokių situacijų netoleruojame, todėl peržiūrėsime procedūras, kad jos ateityje daugiau niekada nepasikartotų. Taip pat aptarsime ir savo bendradarbiavimą su pačia saugos tarnyba. Pirminiais duomenimis, „Iki“ darbuotojai nematė vykusio incidento, nes galimai vagystę įvykdęs asmuos buvo išvestas iš prekybinės salės. Darbuotojos, laikydamosis galiojančių vidaus tvarkos taisyklių, paprašė nefilmuoti parduotuvės patalpose” - rašoma prekybos centro „Iki” išplatintame pranešime žiniasklaidai.