„Iki“ kilstelėjo algas

Prekybos tinklas „Iki“ keičia motyvacinio atlygio sistemą bendrovėje dirbantiems mėsininkams ir parduotuvių kepyklų darbuotojams. Nuo š. m. spalio 1 d. visiems įvardintos kvalifikacijos darbuotojams didėja bazinio atlyginimo dalis.

„Mes suprantame kaip šiandien yra svarbu jaustis užtikrintam, kad net ir nepasiekus tam tikrų rodiklių, kurie Covid-19 pandemijos metu yra ne visada tvarūs, mūsų darbuotojai būtų tikri, kad yra finansiškai saugesni. Tuo tikslu didiname bazinio atlyginimo dalį, siekdami suteikti savo darbuotojams dar didesnį finansinį stabilumą“, – bendrovės pranešime žiniasklaidai cituojama sako Nijolė Kvietkauskaitė, „Iki“ generalinė direktorė.

Prekybos tinkle „Iki“ dirba daugiau nei 400 mėsininkų ir parduotuvių kepyklų darbuotojų. Jų bazinė atlyginimo dalis didėja iki 10 proc. priklausomai nuo pareigybės. Kita atlyginimo dalis ir toliau išlieka priklausoma nuo parduotuvės rezultatų.

Šiuo metu bendrovėje dirba daugiau nei 5 700 darbuotojų. „Iki“ tinklas valdo 228 parduotuves visoje Lietuvoje.

Kiek gi uždirba prekybos tinklo „Iki“ mėsininkas? Pranešime žiniasklaidai tai neakcentuojama, tačiau nesunku rasti darbo skelbimų, kuriuose šis atlyginimas viešinamas. Kaip matome iš pateikto pavyzdžio, mėsininko alga gali ženkliai svyruoti – nuo 803 iki 1430 eurų per mėnesį neatskaičius mokesčių.

ikimesa

 IKI darbo skelbimas mėsininkams. Iliustracija: cvkodas.lt