Ratus ruošk žiemą: miestas siūlo gardžius kąsnelius vasaros kavinėms

Viešojo maitinimo įmonės turėtų sukrusti: Vilniaus savivaldybės puslapyje paskelbtas kvietimas į konkursą, kuriame buvo varžomasi dėl pakankamai solidaus prizo (jei taip galima pavadinti) – penkių vasaros sezonų kontraktų įrengti ir eksplotuoti vasaros kavines įvairiose Vilniaus vietose. Kai kurios jų atrodo itin patraukliai. 

Konkurso dalyviams iš viso pasiūlytos septynios vietos: Saulėtekio alėjoje (prie 20 pastato), Pilies ir Bokšto gatvių sankirtoje (ties Pilies gatvės 42-uoju namu), Laisvės prospekte (prie Pasakų parko), prie fontano ties Didžiosios ir Stiklių gatvės sankryža (su puikiu vaizdu į Rotušę), skvere tarp Raugyklos, Pylimo ir Šv. Stepono gatvių (ši vieta dar populiariai vadinama Kiaušinio skveru), teritorijoje prie Pylimo ir Geležinkelio gatvių sankryžos (priešais barą “Vijokliai” ir atgimusią greito gatvės maisto šventovę “Kiaulė Rūke”), o taip pat teritorijoje tarp Lvovo ir Šeimyniškių gatvių (beveik priešais “Holydai Inn” viešbutį). 

Konkurso laimėtojai įgis teisę įrengti ir penkerius vasaros sezonus (2019-2023 m.) eksplotuoti lauko kavines. Vokus su pasiūlymais galima teikti iki vasario 25 dienos 11 valandos. Konkurso nuostatus galima rasti ČIA.

kiausinis titulinis

Skverą tarp Raugyklos, Pylimo ir Šv.Stepono gatvių (Kiaušinio skveras) ilgą laiką buvo pamėgęs įtartinas kontingentas, tačiau dabar šalia jo vystomi keli prašmatnaus NT projektai, tad lauko kavinė čia, panašu, gali tapti tikru Klondaiku. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt 

fontanelis

Ko gero, įnirtingiausia kova užvirs dėl šio senamiesčio persiko - lauko kavinės prie fontanėlio, su vaizdu į Rotušę. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt