Naujamiesčio kioskelis konvertavosi į „Alaus gurmanus”

Ilgus metus neveiksniu buvęs kioskelis T. Ševčenkos gatvėje pagaliau atgijo ir dar labiau įnešė gyvasties į Naujamiestį, kuris pastaruosius kelerius metus atrodo ypač veržliai.

Šalia milžiniško dydžio ir kapitalo startuolių vietos atsiranda ir nedideliems projektams, ir buvęs sovietinis sandėlio tipo cigarečių kioskelis, šiandien kviečia atsigaivinti ištroškusius Naujamiesčio gyventojus ir svečius.

ag3

Rimantas ir jo „Alaus gurmanai”. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

„Alaus gurmanus” užkūręs Rimantas pasakojo, kad kioskelis ilgą laiką laukė savo šeimininko – iš pradžių jį ketinta išnuomoti, ir net buvo atsiradęs verslus vyrukas, galvojęs šiame kioskelyje kepti vištas malkinėje krosnyje. Projektas net buvo kiek pasistūmėjęs į priekį, tačiau vieną dieną „startuolis” pranyko iš horizonto, ir Rimantui teko vėl laužyti galvą, kaip įveiklinti šį kioskelį, ant kurio lango kurį laiką kabojęs kilimas gerokai intrigavo aplinkinius gyventojus, vis spėliojusius, kas gi čia įsikurs.

Ir štai prieš kelias savaites „Alaus gurmanai” pravėrė duris į savo nedidelę parduotuvėlę – verslas orientuojasi į klientus, norinčius pasičiupti ką nors putojančio prie futbolo varžybų. Tačiau turi ir nedidukę, visai mielą terasėlę su keliais staliukais, prie kurių šiltomis dienomis galima aptarti aibę einamų dalykų: nuo gyvenimo ir verslo aktualijų iki futbolo čempionato vargų ir džiaugsmų.

„Alaus gurmanai”. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

ag1

ag2