Justiniškėse įsikūręs burgerių restoranas „Street Food Factory“ stebina savo meniu ir interjeru

Vilniuje, šių metų vasarį, duris atvėrė naujas burgerių restoranas „Street Food Factory“, įsikūręs Talino g. 10A-12. Gatvės maisto virtuozai siūlo skanauti puikius burgerius, „dürüm“ turkiškus wrap‘us, sriubas, užkandžius bei desertus. Didžiausias pliusas – patiekalams naudojama tik kokybiška mėsa, o didžioji dalis ingredientų, naudojamų gamyboje, yra ruošiami pačiame restorane, pavyzdžiui, naminiai padažai, rankų darbo korėjietiški „kimchi“ kopūstai, burgerių mėsos paplotėliai. Draugiška kaina taip pat nustebins kiekvieną!

„Street Food Factory“ burgerių restoranas ypatingai vilioja savo interjeru, prie ko, turbūt, prisideda ir kiek neįprasta, labiau urbanistinė jo lokacija. Vieta kiek nuošalesnė, Justiniškių mikrorajone, tad idealiai tiks norintiems ramiai užkąsti. Nuolatos prieinama, nemokama automobilių stovėjimo aikštelė, nulis spūsčių, jauki aplinka – geras pasirinkimas tiems, kurie nenori keliauti į patį miesto centrą. „Street Food Factory“ burgerių restoranas siūlo prisėsti tiek viduje, tiek lauke, taip pat – esate laukiami ir su savo augintiniais! Staliukai talpina nuo 2 iki 8 asmenų, tad atvykti galima ir su didesne draugų kompanija.

IMG 6333

„Street Food Factory“ burgerių restoranas. Foto: bendrovės archyvas.

Interjeras kažkiek futuristinis, „cyber punk“ stiliaus, pačio restorano išplanavimas taip pat, labai intriguojantis. Tai lyg dviejų aukštų loftas, talpinantis apie 40 asmenų vienu metu. Patogūs, stilingi baldai, keletas televizorių – tikrai gera vieta įvairioms sporto varžyboms stebėti! Dar vienas, maloniai nustebinęs akcentas – kaljanų nuoma. Galite ne tik skaniai pavalgyti ar pažiūrėti varžybas, bet ir atsipalaiduoti su draugais, užsisakę kaljano seansą. Šiuo metu yra net 4 premium klasės kaljanai su visais seansui reikalingais aksesuarais.

IMG 6340

„Street Food Factory“ burgerių restoranas. Foto: bendrovės archyvas.

O dabar, šiek tiek daugiau apie „Street Food Factory“ meniu. Pagrindiniai „bestseller‘iai“ visgi yra burgeriai. Šiuo metu siūlomi su įprastomis bandelėmis, tačiau restorano savininkas pasidalino paslaptimi, jog jau liepos mėnesį galėsite ragauti burgerius su proteininėmis, burgerių bandelėmis be glitimo! Ypatingai puiki žinia burgerių megėjams, turintiems mitybos apribojimų.

IMG 6345

„Street Food Factory“ burgerių restoranas. Foto: bendrovės archyvas.

Vienas iš meniu siūlomų burgerių – vegetariškas, su traškiu, džiuvėsėliuose apkeptu „portobello“ grybu. Populiariausias iš burgerių, visgi, didysis karalius „Hard-Core Beef Classics“. Kol kas meniu siūlomi 5 burgerių receptai, tačiau savininkas prasitarė, jog yra ruošiama dar bent pora įdomių burgerių receptų, tačiau prieš pristatant juos klientams – reikia iki galo ištobulinti.

IMG 6365

„Street Food Factory“ burgerių restoranas. Foto: bendrovės archyvas.

Turkiški wrap‘ai, pavadinimu „dürüm“, taip pat vieni populiariausių „Street Food Factory“ patiekalų. Pastaruoju metu, kolkas meniu puikuojasi 4 rūšys. Su jautiena, vištiena, kiauliena bei tunu. Kitaip tariant – tikrai galima atrasti skaniausią variantą kiekvienam. Visi juose naudojami ingredientai yra kokybiški ir švieži, o skonių deriniai tikrai labai apgalvoti. Vištiena su moliūgais ir saldžiąja paprika? O gal tunas su „wakame“ salotomis ir omarų padažu? Vien pavadinimai kviečia paragauti ir įvertinti!

Taip pat, burgerių restoranas džiugina ir galimybe pasirinkti gardžios, sveikuoliškos sriubos arba salotų. Kasdien galite paragauti vis kitokios dienos sriubos, kuri taip pat ruošiama restorano šefų rankomis, o jų skoniai tikrai intriguojantys. Galite paskanauti žirnių-mėtų sriubos, klasikinės kreminės pievagrybių sriubos, morkų-imbierų sriubos ir dar keleto įdomių, sveikos sudėties sriubų. Salotos – visų mėgiamos „Cezario“ arba kepto ožkos sūrio.

IMG 6365

„Street Food Factory“ burgerių restoranas. Foto: bendrovės archyvas.

Be sriubų, burgerių ir „dürüm“, žinoma, galite įsigyti ir užkandžių. Įprastos bei saldžiosios bulvytės arba salotos puikiai derės prie burgerių. Žinoma, yra ir kiek sotesnių užkandžių, kuriuos galima skanauti vienus, pavyzdžiui: rankų gamybos dešrelės, visų mėgiama kepta duona, sparneliai ir kita.

IMG 6367

„Street Food Factory“ burgerių restoranas. Foto: bendrovės archyvas.

Apsidžiaugsite ir išgirdę apie desertus! Visi desertai gaminami vietoje, yra ir sveikų pasirinkimų, kuriuose nėra jokio pridėtinio cukraus bei glitimo. Saldumynų mėgėjai gali paskanauti kruasanų, kurie kepami tik po užsakymo, tiramisu, šokoladinių putėsių, sūrio pyrago...

IMG 6368

„Street Food Factory“ burgerių restoranas. Foto: bendrovės archyvas.

„Street Food Factory“ rasite ir gan platų, įdomesnių gėrimų pasirinkimą. Šaldytuve puikuojasi lietuviški limonadai „Vilnelė“, egiptietiškos sultys su vaisių gabaliukais, gruziniški limonadai, įvairiausių skonių „Coca-Cola“ bei „Sprite“. Alaus mėgėjams – šaltas „Genys“. Restorane galite užsisakyti ir visų mėgiamų, populiarių kokteilių. Apibendrinant – tikrai daug nematytų, neragautų gėrimų, didžiulis skirtingų skonių pasirinkimas, tad tikrai priderinsite vienokį ar kitokį prie užsakyto patiekalo.

IMG 6375

„Street Food Factory“ burgerių restoranas. Foto: bendrovės archyvas.

Šiuo metu, burgerių restoranas „Street Food Factory“ priima svečius gyvai restorane, bei gamina užsakymus į namus, tad galite pabandyti paragauti, pasinaudodami „Wolt“ arba „Bolt“ programėlėmis arba užsakyti tiesiogiai per restoranto internetinį puslapį! “Street Food Factory” kviečia užsiregistruoti lojalumo programoje, kurios dėka, nuo kiekvieno užsakymo atgausite net 5 % sumokėtos sumos, o vėliau, sukauptus eurus galėsite panaudoti, apmokant net iki 99 % savo užsakymo.

IMG 6381

„Street Food Factory“ burgerių restoranas. Foto: bendrovės archyvas.

Žinoma, labiausiai norėtųsi, jog užsuktumėte įvertinti gyvai, nes visgi ką tik sukonstruotas burgeris visuomet pats skaniausias. Malonus interjeras ir galimybė pailsėti nuo miesto šurmulio ar pasimėgauti kaljanu – tai dar keli privalumai, kuriuos galite pajausti tik apsilankę Talino g. 10A-12, Vilniuje. Darbo laikas nuo 11:00 iki 21:00h, penktadieniais bei šeštadieniais – iki 22:00h.

Apsilankykite „Street Food Factory“ Talino g. 10A-12, Vilniuje. Daugiau informacijos svetainėje www.sff.lt, el. paštu info@sff.lt arba telefonu +37060870015.