Modernizuotame „McDonald‘s“ restorane - nauja interjero koncepcija

Ketvirtadienį, kovo 21 d., po rekonstrukcijos duris atvėrė Vilniaus „Akropolyje“ įkurtas „McDonald‘s“ restoranas. Pagal naująją „Luna“ koncepciją pirmą kartą Baltijos šalyse įrengta lankytojų erdvė išsiskiria šiuolaikiškais dizaino sprendimais.

Siekiant užtikrinti lankytojų patogumą piko metu, taip pat buvo padidintas sėdimų vietų skaičius ir įrengtas papildomas savitarnos kioskas. Į restorano rekonstrukciją „McDonald‘s“ iš viso investavo daugiau nei 250 tūkst. eurų.

mcd akras

„McDonald‘s“ restoranas atnaujintas pagal naująją „Luna“ koncepciją. Foto: bendrovės archyvas.

„Vilniaus „Akropolyje“ veikiantis „McDonald‘s“ restoranas – vienas lankomiausių Lietuvoje, tačiau daugiau nei prieš 10 metų sukurta jo interjero erdvė reikalavo pokyčių. Stengiamės, kad visi mūsų restoranai išskirtų moderniu dizainu ir šiuolaikiška išvaizda, o renovacijos metu atlikti darbai visiškai atitiktų klientų lūkesčius“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas „McDonald‘s“ generalinis direktorius Baltijos šalyse Vladimir Janevski.

Atliekant renovaciją didžiausias dėmesys buvo skiriamas lankytojų erdvės atnaujinimui. Prekybos ir pramogų centre veikiantis restoranas tapo pirmuoju Baltijos šalyse, kurio interjeras buvo atnaujintas pagal tinklo taikomą „Luna“ koncepciją. Naujoji lankytojų erdvė labiausiai išsiskiria unikalaus stiliaus apšvietimo sprendimais, kuriuose naudojamos LED lemputės.

Atžvelgiant į populiarioje vietoje įkurto restorano užimtumą piko valandomis, atliekant rekonstrukciją sėdimų vietų skaičius buvo padidintas nuo 102 iki 117. Be to, siekiant paspartinti užsakymų priėmimą, įrengtas papildomas dvipusis savitarnos kioskas. Greta minėtų pakeitimų, iš dalies taip pat buvo atnaujinta ir paslaugų zonos įranga.

Viename didžiausių sostinės prekybos ir pramogų centrų „McDonald‘s“ restoranas buvo įkurtas atidarytas dar 2009 metais paskutinį kartą buvo atnaujintas 2016-aisiais.