Eime pietauti: „Soho”, Kijevo kotletas ir „Simonos virtuvė“

Antradienis prasidėjo ne ypač sėkmingai. Kai gauni naują darbo kontraktą, o jame siūloma perpus mažesnė suma, jautiesi kaip futbolininkas, po sėkmingo sezono tikėjęs gauti solidų pasiūlymą, o gavęs šnipštą. Ką tokiais atvejais reikia daryti?

Teisingai, reikia ieškoti vietelės, kur gali pamaloninti skrandį dienos pietumis. Ir še tau! Pasirodo, legendinis Švitrigailos gatvės (Naujamiestis) namas, kuriame gali rasti ir gėjų klubą „Soho”, ir vaikų darželį, ir naktinį šarmingą odontologą, galintį papasakoti smagių ir nelabai istorijų apie savo pacientus. O kur primiršta „Vyšnaitė”, kažkada tapusi „Cherry”, bet taip ir nesulaukusi savo sėkmės valandos – sunku suskaičiuot, kiek metų ant šios kavinaitės durų kabo spyna.

3

„Simonos virtuvė” įsikūrė gėjų klubo „Soho" kaimynystėje. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Ir štai bambt - „Simonos virtuvė” bei jos dienos pietūs. Užeigėlė įsikūrė rūsyje, Simona ir kompanija susikūrė minimalų interjerą ir štai, jau kelios savaitės kaip Naujamiesčio dienos pietų gamintojų šeimyna pasipildė dar vienu nariu.

Negalėjau su savo dienos pietų reitingu „Eime pietauti” praeiti pro šią vietą, tad vos tik laikrodis išmušė vienuoliktą ir valgyklėlės durys prasivėrė, tapau pirmuoju antradienio klientu. Nesu itin sterilaus dizaino mėgėjas, bet reikia prisipažinti, kad užeigos santūrumas, švara ir gaivus oras (ne visiems patinka valgyklose sklandančių iščirškintų karbonadų ir raugintų kopūstų kvapas) paliko gerą įspūdį. Tačiau tai buvo tik pradžia.

Tęsinys -  mūsų Contribee platformoje. Tapkite prenumeratoriais ir palaikykite Vilniaus naršymo iniciatyvą!