Atsinaujino legendinė „Čili Pizza“ Senamiestyje

Vienas didžiausių ir seniausių Lietuvoje restoranų tinklų „Čili Pizza“ šiemet numato investuoti apie 1 mln. eurų ir atnaujinti dalį tinklo restoranų. Tinklas jau užbaigė 500 tūkst. eurų vertės investicijų projektus trijuose restoranuose Vilniuje ir Kaune, iš kurių paskutinis iš esmės atnaujintas, netoli sostinės Rotušės veikiantis restoranas lankytojams duris atvėrė šios savaitės pradžioje.

„Čili Pizza“ restoranų tinklą valdančios bendrovės „LTK Food Group“ generalinė direktorė Goda Karosaitė sako, kad viešojo maitinimo rinka nuolat patiria didelę konkurenciją, todėl nuolatinis atsinaujinimas yra neišvengiama verslo gyvavimo sąlyga, rašoma pranešime žiniasklaidai.

cilipizza1

Atsinaujino nuo 2000-ųjų metų veikianti „Čili Pizza“. Foto: įmonės archyvas.

„Viešojo maitinimo sektorius yra dinamiškas ir nuolat besikeičiantis, jame savo nišą randa ir visiškai nauji šios rinkos žaidėjai, ir joje dirbantys senbuviai. „Čili Pizza“ Lietuvoje buvo picerijų flagmanė ir tai, kad tinklas išlieka toks populiarus iki šiol, atspindi mūsų gebėjimą suderinti nusistovėjusią kultūrą bei nostalgiją tradicijoms su šiuolaikinio vartotojo poreikiais“, – sako ji.

Netoli sostinės Rotušės Didžiojoje gatvėje veikiantis „Čili Pizza“ restoranas yra vienas pirmųjų tinklo restoranų, pirmuosius svečius pasitikęs dar 2000 metais.

G.Karosaitė sako, kad sprendimą atnaujinti pastarąjį restoraną padiktavo ne būtinybė, o labiau asmeninis prisirišimas, kadangi jame lankytasi nuo vaikystės, bei noras, kad šis daugiau nei du dešimtmečius veikiantis restoranas atjaunėtų. Tam buvo skirta 120 tūkst. eurų investicijų.

„Priešingai nei daugelyje komercinių erdvių veikiantys mūsų restoranai, šis ypatingas tuo, kad yra įsikūręs pačioje Vilniaus širdyje, autentiškame paveldosaugos saugomame pastate, kuriame išliko charakteringos mūrinių sienų, skliautų ir kitų istorinių detalių ypatybės, todėl norėjome jas paryškinti. Restorano interjero atnaujinimui pasirinkome Ispanijos dizainerį Pablo Alvarez Sastre ir jo „Pas Design Studio“, kurie išlaikė erdvės autentiką, priderindami prie jos modernius šiuolaikinius interjero sprendimus“,  – pastebi G. Karosaitė.

Bendras šios „Čili Pizza“ patalpų plotas sudaro 307 kvadratinius metrus, iš jų salei tenka 138 kvadratiniai metrai. Restorano viduje vienu metu gali susėsti 64, o prie lauko staliukų – 20 lankytojų.

Atnaujinimo metu bendras plotas ir lankytojų vietų skaičius nepakito, tačiau iš esmės pakeistas interjeras, užtikrintas ergonomiškesnis judėjimas viduje. „Čili Pizza“ stengiasi mažinti neigiamą poveikį aplinkai, todėl siūlo naudotis galimybe nuskaityti meniu savo telefonu, panaudojant QR kodą – taip tinklas mažina meniu spausdinimo poreikį ir gerina klientų aptarnavimo patirtį.

„Diegdami inovacijas išlaikome savo autentišką skonį ir aukštos kokybės maisto tradiciją, kurią vertina tūkstančiai ištikimų lankytojų. Tad „Čili Pizza“ restorane Didžiojoje g. klientus pasitiks ne tik modernizuotas interjeras, bet ir jau pažįstamas ir pamėgtas restorano maistas, gaminamas iš šviežių ingredientų, naudojant aukštos kokybės technologijas“, –  pažymi „LTK Food Group“ vadovė.

Šiais metais „Čili Pizza“ taip pat atidarė atnaujintus restoranus Kauno prekybos centre „Molas“ ir Vilniaus Žirmūnų „Iki“.

„LTK Food Group“ šiuo metu valdo 45 restoranus „Čili Pizza“ – 26 Lietuvoje ir 19 Latvijoje.