Legendinis striptizo klubas atsidūrė mėsainių orbitoje

Tik pabūk vieną kitą mėnesį be klajonių po Senamiestį, ir po ilgesnės pertraukos (vasara vis dėlto) išėjęs „pasiganyti“, matai, kaip keičiasi vietų žemėlapis: štai Pilies gatvėje vienuose languose skelbiama apie netrukus čia atsidarysiančią užeigą „Karštos galvos”, kuri siūlys „dangišką kavą ir skanų maistą”, o už keliasdešimties metrų dar vieni langai „kalba” apie duris netrukus atversiančią šokoladinę. Didžiojoje gatvėje – legendinės „Čili” picerijos atsinaujinimo darbai. Tačiau, ko gero, įdomiausias momentas mūsų laukė Rūdninkų gatvėje.

Vienas ryškiausių šios gatvelės simbolių – nuo 1999 metų veikiantis striptizo klubas „Oldtown”, kuris nuolat siekė savo būti kažkuo daugiau nei tik erotinių šokių ir atsipalaidavusių džentelmenų šventove.

bulldog burger 3

Dalis striptizo klubo „Oldtown” virto mėsainių restoranu. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Maisto ir striptizo sinergiją „Oldtown” išmėgino jau seniai, o birželio mėnesį dalis patalpų įsisuko į mėsainių orbitą ir debiutavo kaip atskiras mėsainių restoranas „Bulldog Burgers”. Pats striptizo klubas, įsikūręs rūsyje, niekur nedingo ir savo paslaugas siūlo kaip ir anksčiau.

Laiko nebuvo daug, tačau neatsispyrėm pagundai bent keliom minutėm užsukti ir pasižiūrėti, kaip atrodo interjeras – mėsainių testavimą atidėjom kitiems laikams.

bulldog burger 1

„Bulldog Burgers” valgiaraštis. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

„Bulldog Burgers” išlaikė tą pačią intymią prietemą ir net stiptizo šokėjų stulpą, pavertęs jį svarbiausiu, akį labiausiai traukiančiu užeigos akcentu.

bulldog burger fb

Akis traukia striptizo stulpas. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Tiesa, stulpas dabar papuopšas atitinkamomis rodykėmis, nurododančiomis, kur kepami mėsainiai, o kur rasti jautienos didkepsnius ar alaus dviratį, savo laiku tapusį inovatyvia „Oldtown” paslauga bernvakario dalyviams.

Valgiaraštis pasižymi gana dideliu pasirinkimu ir adekvačiomis kainomis, tad tikėtina, kad savo lankytoją „buldogas” ras. Ir dar vienas pliusas šiai užeigai – už uždegtą žalią šviesą keturkojams augintiniams, kurie čia visada ras, kur palakti vandens. Kitaip matyt ir būti negalėjo – juk pats užeigos pavadinimas tai įpareigoja...

bulldog burger 2

„Bulldog Burgers” interjeras. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt