Gariūnų akligatvyje naujas „Hesburger“ restoranas

Didžiausias Baltijos šalyse ir Suomijoje greitojo maisto restoranų tinklas „Hesburger“ Vilniuje, Gariūnų aklg. 4, atidaro naują restoraną. Bendrovė į jo statybas ir įrengimą investavo 1,8 mln. eurų ir sukūrė 20 naujų darbo vietų.

„Naujasis „Hesburger“ restoranas yra itin strategiškoje miesto vietoje, kur jungiasi svarbūs transporto ir prekybiniai mazgai. Naujoji vieta išplės maisto pasiūlą keliaujantiems, atvykstantiems apsipirkti bei aplinkinių įmonių darbuotojams“, - pranešime žiniasklaidai cituojama „Hesburger” tarptautinės plėtros direktorė Ieva Salmela.

hes1

59-asis „Hesburger“ restoranas Lietuvoje įsikūrė Gariūnų akligatvyje. Foto: bendrovės archyvas.

Tai – 59-asis „Hesburger“ restoranas Lietuvoje. Naujojo restorano Gariūnuose plotas siekia beveik 230 kv. metrų, viduje įrengtos 58 sėdimos vietos lankytojams, o taip pat – erdvi lauko terasa. Automobiliu atvykstantiems klientams teikiama maisto išsivežti paslauga.

Restoranų tinklo „Hesburger“ pardavimai pernai Lietuvoje viršijo 47,1 mln. eurų – tai beveik 30,5 proc. daugiau negu 2021 m. Šiuo metu „Hesburger“ visose Baltijos šalyse turi 160 restoranų: 59 Lietuvoje, 51 Latvijoje ir 50 Estijoje. „Hesburger“ tinklas taip pat veikia Suomijoje (278), Bulgarijoje (26), Ukrainoje (7) ir Vokietijoje (2)  – visą tinklą pasaulyje sudaro 472 restoranai.

„Hesburger” – Suomijoje įsikūrusi šeimos bendrovė, kurios istorija prasidėjo prieš daugiau kaip 50 metų. Restoranų tinklas buvo įkurtas 1966 m., kai Naantali miestelyje buvo atidarytas grilio kioskas. Pirmasis „Hesburger“ restoranas duris atvėrė 1980 m. Turku mieste. Lietuvoje bendrovė veikia nuo 2007 m., šiuo metu 59-uose restoranuose dirba 800 žmonių.