Ant prekystalo garsus italų restoranas

„Parduodamas vienas geriausių itališkų restoranų Baltijos regione. „Tratorria da Flavio” - pamėgtas vilniečių, Vilniaus svečių bei maisto kritikų tokių kaip Andrius Užkalnis. Vilniaus senamiestyje įsikūręs restoranas išsiskiria ne tik savo virtuve, aptarnavimo lygiu, bet ir savo unikalia vidine dvasia, kuri apjungia unikalią istorinio Vilniaus senamiesčio aurą ir Italijos kultūrines tradicijas”, - taip skelbimuose pristatomas Totorių gatvėje įsikūręs itališkas restoranas „Tratorria da Flavio”, jau kurį laiką atsidūręs ant prekystalio.

Prašmatnesnių užeigų lankytojai puikiai žino ir šį restoraną, savo laiku iš Ligoninės gatvės persikėlusį į Totorių gatvę, ir jo šeimininką Flavio.

tratoria1

„Tratorria da Flavio” pateko ant prekystalio. Foto: capitalcommercial.lt

Ne vienerius metus džiuginęs itališko maisto mėgėjus, „Tratorria da Flavio” pastaruoju metu aktyviai ieško verslo pirkėjo. Priežastimi, kodėl parduodamas maitinimo verslas, nurodoma restorano šeimininko noras dėl sveikatos būklės pasitraukti iš aktyvaus verslo ir palikti Lietuvą.

 

Parduodamo verslo skelbimas įdomus tuo, jog jame nurodoma kai kurie skaičiai, kurių paprastai viešojo maitinimo versle besisukantys žmonės nėra linkę greitai atskleisti. Štai, pavyzdžiui, nurodoma, kad restorano patalpos nuomojamos pagal ilgalaikės nuomos sutartį labai palankiomis sąlygomis (1 kv./m kaina - 10,20 eur). Tiesa, patalpų plotas, išsidėstęs per tris aukštus ir siekia 245 kv/m. Nesunku paskaičuoti, kad per mėnesį nuoma surija 2450 eur.

tratoria2

„Tratorria da Flavio” pateko ant prekystalio. Foto: capitalcommercial.lt

Nurodoma, kad dalis restorano įrangos ir materialaus turto priklauso patalpų savininkui, dalis - restoraną valdančiai įmonei. Restoranas pilnai aprūpintas modernia maisto gaminimo, ruošimo įranga ir reikalingais įrankiais bei interjero baldais. Čia pluša keturi žmonės.

 

Parduodamo verslo kaina – 95 000 eurų. Tačiau įdomiausias yra kitas skaičius. Skelbiama, kad metinės pajamos (deja, nenurodyta kuriais metais), siekia 139019 eurų, o tai neatrodo įspūdinga restoranui, kuris pirmaisiais savo veiklos metais, 2014-aisiais, buvo patekęs į žinomo tinklaraštininko Tomo Ramanausko paskelbtą skanausių naujų vietų aštuntuką.

tratoria3

 „Tratorria da Flavio” pateko ant prekystalio. Foto: capitalcommercial.lt