Dar vienas smūgis Trakų gatvei: užsidarė „Pizzaland”

Perturbacija krečia Trakų gatvę – jau prieš kurį laiką rašėme apie krizės į nebūtį nuneštą vieną seniausių sostinės kavinių „Keisti ženklai”. Dabar gi jau kurį laiką galima matyti dar vienas uždarytas viešojo maitinimo įstaigos duris – bent jau kuriam laikui savo veiklą baigė picerija „Pizzaland”, per savo gana ilgą istoriją spėjusia tapti įprastu Trakų gatvės landšafto vaizdeliu.

pizzaland1

Picerija "Pizzaland" Trakų gatvėje. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Skelbimas apie nuomojamas „Pizzaland” patalpas Trakų gatvėje (už 80 kv.m. patalpas prašoma 2500 eur/mėn) atsirado spalio mėnesio pradžioje ir pasak patalpas nuomojančio brokerio, yra potencialaus nuomininko susidomėjimas ir galbūt net picerija atgaivins veiklą po ta pačia „Pizzaland” vėliava.

Tačiau kol kas „Pizzaland” socialiniai tinklai tyli nuo birželio mėnesio, picerijos puslapis neveikia, susisiekti paštu ir nurodytais telefonų numeriais – neįmanoma. Tad lieka tik spėlioti, kodėl Trakų gatvėje veikusi ir vėliau dar kelis taškus kitose sostinės vietose atidariusi „Pizzaland” sustojo.

„Pizzaland” tarp picos garbintojų turėjo neblogą vardą, o Trakų gatvės šeimininkas vienaip ar kitaip reaguodavo į praktiškai kiekvieną atsiliepimą Google platformoje, vis siūlydamas pavaišinti vienus ar kitus svečius, kurie patirdavo nusivylimą vienu ar kitu „Pizzaland” produktu.

Tai jau ne pirmas smūgis šį rudenį picų mylėtojams – neseniai rašėme, kad neseniai užsidarė vienas iš garsiųjų seserų Beatos Nicholson ir Odetos Bložienės maisto imperijos taškų – Eigulių gatvėje įsikūrusi „Brooklyn Brothers” picerija.