Vilkpėdė: užgeso picerijos „Brooklyn Brothers” šviesos

Savanorių prospekto žiede stūksančiame E2 verslo centre (Eigulių gatvė) nebe taip linksma kaip prieš trejus metus, kuomet čia atsidarė naujasis Beatos ir Tomo Nicholsonų maisto imperijos kūdikis – picerija „Brooklyn Brothers”, greitai užkariavusi rajono gyventojų (ir ne tik) simpatijas. Vilkpėdės „Brooklyn Brothers” picerijoje svečiavomės ir mes - įspūdžius galite rasti ČIA.

bb1

„Brooklyn Brothers” picerija Vilkpėdėje. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Deja, 2022-ųjų ruduo ne toks linksmas kaip 2019 m. pavasaris. Nors verslo centro fasadą dar puošia „Brooklyn Brothers” užrašas, tačiau picerijos durys jau kurį laiką užvertos.

Panašu, kad šios picerijos epocha čia baigėsi – skelbimų portaluose jau galima pamatyti siūlymų išsinuomoti šias patalpas: už beveik 200 kv.m ploto patalpas prašomas 2700 eurų mėnesinis nuomos mokestis. Be to, pažymima, kad yra galimybė iš buvusio nuomininko įsigyti visus baldus ir įrangą, tad galima nuspėti, kad zujantys pro Savanorių prospekto žiedą be picos ilgai neliks.

Pasidomėjome, kokios gi priežastys lėmė „Brooklyn Brothers” pasitraukimą iš Vilkpėdės, deja, atsakymų kol kas nesulaukėme - jei (kai) tik jų sulauksime, publikaciją papildysime picerijos atstovų komentaru.

bb3

„Brooklyn Brothers” picerija Vilkpėdėje. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Tiesa, vilniečiai be savo pamėgtos „Brooklyn Brothers” picerijos ir jos picų neliks – sostinėje veikia dar trys šio tinklo užeigos: prekybos moluose „Vilnius Outlet” ir „Ogmios miestas” bei Pylimo gatvėje Senamiestyje.