Jogailos gatvėje nebeliko populiarios užeigos

Daugiau nei dešimt metų sostinės Jogailos gatvėje putojančio gėrimo mėgėjus kaip magnetas traukęs „Alynas” baigė savo istoriją. Tačiau tik šioje centrinėje miesto dalyje esančioje gatvėje.

Jogailos gatvės „Alynas” per savo ilgametę istoriją tapo mėgiamu tašku, traukusiu putojančio gėrimo mėgėjus, kurie prie per televizorių ekranus stebėdami sporto varžybas, čia leisdavo ilgus vakarus. Internete jau pasirodė skelbimai apie nuomojamas patalpas, o pats „Alyno” tinklas kiek pakoregavo savo koncepciją ir plečiasi į miegamuosius rajonus – neseniai buvo atidarytos užeigos Baltupiuose ir Savanorių prospekte, komplekse „Helios City”.

alynas

„Alyno” istorija Jogailos gatvėje tęsėsi ilgiau nei dešimt metų. Foto: Google Street Vew.

Ir tai dar ne viskas – gruodžio mėnesio viduryje atsidarys vienuoliktasis „Alyno” tinklo taškas Vilniuje. Ir vėl gi miegamajame rajone, šį kartą – Pašilaičiuose, garsiajame Perkūnkiemyje, kur po kelių savaičių driokstelės galinga fiesta, mat čia, Pavilnionių g.55 atsidarys „Maxima” ir „Ermitažas”, o vietos gyventojai šią istorinę akimirką galės pažymėti pakeldami bokalus šviežutėliame „Alyne”.

O kaip gi centrinė miesto dalis? Į ją, pasak „Alyno” atstovų, bus sugrįžta vasarą. Tikėtina, kad ir pati „Alyno” koncepcija gerokai keisis: kalbama, kad tai bus jau ne vien tik gausaus putojančio gėrimo ragavimo, užsipylimo vieta bei sporto varžybų transliacijų vieta – tinklo užeigose taip pat bus organizuojami įvairūs renginiai, tokie kaip protų mūšiai.

Jus taip pat gali sudominti

Karoliniškų gaiva: putotas muziejus tarp daugiabučių

Liūdesys: Naujamiestį palieka garsus baras