„Burger King“ plėtrai pasirinko „Vilnius Outlet“

Šiandien, spalio 22 d. 11 valandą, didžiausiame išparduotuvių prekybos centre visoje Šiaurės Europoje „Vilnius Outlet“ atidaromas jau antrasis Lietuvoje populiaraus greito maisto tinklo „Burger King“ restoranas.

262 kv. m. ploto ir 62 sėdimų vietų restoranas įsikūręs naujausio Vilniaus prekybos centro „Vilnius Outlet“, adresu Vytauto Pociūno g. 08, 3-iame aukšte, rašoma pranešime žiniasklaidai.

burger

Antrasis „Burger King“ duris atidaro „Vilnius Outlet“. Foto: organizatorių archyvas.

Franšizės „Burger King“ valdytoja Baltijos šalyse „Tallink Grupp“ mėsainių mėgėjus kviečia apsilankyti naujajame restorane ir pasimėgauti firminiu ant liepsnos grilintu „Whopper“ mėsainiu, kuriame nėra jokių dirbtinių dažiklių, kvapiųjų medžiagų ir konservantų. Restorano lankytojai galės išbandyti ir kitus karališkus ant liepsnos grilintus mėsainius iš visame pasaulyje žinomo meniu. Mėsainius galima valgyti restorane, išsinešti ar užsisakyti į namus.

Taip pat rekomenduojame: kaip skandalingąjį „Burger King“ aplankėme ir ką ten patyrėme

Siekiant užtikrinti saugią restorano lankytojų patirtį, visuose „Burger King“ restoranuose laikomasi visų saugos taisyklių ir griežčiausių higienos, dezinfekcijos bei atstumų reikalavimų. Bendrovė primena, kad į „Vilnius Outlet“ prekybos centrą ir jame esantį „Burger King“ restoraną klientai įleidžiami tik su Galimybių pasu ir apsaugine kauke.

Taip pat rekomenduojame: Mano verslas: kaip vestuvių fotografas pradėjo kaljanų verslą

Šis „Tallink Grupp“ valdomas „Burger King“ yra antrasis Vilniuje ir visoje Lietuvoje, taip pat vienuoliktas šio pasaulinio prekės ženklo restoranas Baltijos šalyse, atidarytas per pastaruosius pusantrų metų. Iki šių metų pabaigos Baltijos šalyse planuojama turėti iš viso 15 restoranų.