Permainos čiuptelėjo barą „3 staliukai ir telikas”

Vasaros pabaiga atneša dar vienas permainas į sostinės barų žemėlapį. Šį kartą pokyčių vėjas įsisuko į legendinį alternatyvaus stiliaus bariuką „3 staliukai ir telikas”, įsikūrusį Pamėkalnio gatvėje, visai netoli šiomis dienomis garsiai aptariamo Petro Cvirkos paminklo ir skvero.

telikas

 Baras „3 staliukai ir telikas” Pamėnkalnio gatvėje. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

„Šiam pasauly visko būna..Taip jau nutiko, kad „3 staliukai ir telikas” turi persikraustyti (ne, čia ne dėl covid’o). Tad užsukit šį šeštadienį muzikos ir gėrimų! Mums linksmai ir energingai padės draugai iš Fabų garažų - energy/oldscoolstyle/punk grupė PADUGNĖS. Tai bus paskutinis vakaras, kai galėsite gauti gėrio iš mūsų baro dabar esančiose patalpose”, - toks įrašas, pasirodęs socialiniuose tinkluose, gerokai sunerimo būrį vilniečių, mėgstančių kitokius barus ir jų atmosferą. 

  

Įspūdžius iš šio baro, pradėjusio savo veiklą prieš šešerius metus būtent nuo trijų staliukų, aprašėme prieš trejus metus. Per savo gyvavimo laikmetį baras prisijaukino visą būrį lojalios auditorijos ir kartu su baru „Akivarai” (užsidariusio prieš pat pandemijos pradžią) tapo sostinės alternatyvaus stiliaus užeigų lyderiais.

adomas

Baro „3 staliukai ir telikas” įkūrėjas Adomas Laurinavičius. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt 

Ir nors įrašas, bylojantis apie paskutinį vakarėlį esančiose patalpose iš pirmo žvilgsnio atrodo liūdnas, „3 staliukai ir telikas” baro įkūrėjas Adomas Laurinavičius tiki, kad užeigos istorija turės „tęstinumą ir tvarumą”.