Sostinės restoranėlių žemėlapyje dar vienos permainos

Iš entuziazmų trykštančių įrašų socialiniuose tinkluose galima nesunkiai suprasti, kad „loveriai“, prieš pora mėnesių įsikūrę Liejyklos gatvėje, yra ypač patenkinti naująja vieta, o ypatingai vidiniu kiemeliu.

Kas kursis paliktose patalpose Šv. Ignoto gatvėje (tie patys „loveriai“ savo „Instagram“ paskyroje dar pernai rašė, jog jiems tai yra pati gražiausia gatvė Vilniuje) kol kas neaišku – skelbimų puslapiuose tik neseniai pasirodė siūlymai išsinuomoti šias patalpas, tad norintys save išbandyti kavinių versle turėtų suklusti – po savęs „Meat Lovers Pub“ paliko gražų pėdsaką ir nemenką įdirbį – per savo veiklos metus uždirbo tikrai gana gerą gūglinėtojų reitingą – 4.6/5. Dar labiau stebina paliktų atsiliepimų skaičius – 2353, o tai yra tikrai nemenkai.

meat2

„Meat Lovers Pub“ Šv.Ignoto gatvėje. Foto: https://www.instagram.com/meat_lovers_pub/

Tiesa, norintys šioje vietoje kurti maitinimo verslą turėtų nusiteikti, kad pigu nebus – už 89 kv.m ploto restoranėlį pirmame aukšte prašoma 2600 eurų.

  

„Patalpos pilnai įrengtos, rekuperacija, virtuvės ventiliacija. Kondicionierius, indaplovė ir virtuvės įranga parduodama už papildomą mokestį, - rašoma skelbime. Galima papildomai nuomotis 90 kvadratinių metrų rūsį gamybai ar papildomai salei. Didelis kiemas, galima įrengti terasą. 4-6 parkavimosi vietos darbuotojams ar tiekėjams. Gyventojų namie nėra – viešbutis. Jokių problemų gauti alkoholio licenciją“.

meat3

 „Meat Lovers Pub“ Liejyklos gatvėje. Foto: https://www.instagram.com/meat_lovers_pub/