Užkalnio linkėjimai išsipildė: duris užvėrė „Pamella”

Prie P. Cvirkos paminklo pastatyti rožiniai staliukai taip ir nesulaukė savo apgulties valandos. Ir ne dėlto, jog visai neseniai P. Cvirkos paminklo papėdėje įsikūrė žydiško gatvės maisto kioskas – sostinės progresyvaus jaunimo pamėgtas baras-restoranas-šokių aikštelė „Pamella”, Islandijos ir Pylimo gatvių sankirtoje praeivių žvilgsnius traukusi savo rožiniu įvaizdžiu, užvėrė duris – jai ir priklausė rožiniai suolai ir stalai.

Tiesa, lieka viltis, jog rudenį užeiga prisikels naujam gyvenimui – bent jau apie tai byloja paskutinė (kol kas) žinutė, palikta baro „Instagram” paskyroje.

pam1

„Pamella” paliko Isandijos/Pylimo g. sankirtą. Foto: Julius Baliutavičius

„Pamella” išsikrausto iš Islandijos gatvės (iki naujos lokacijos rudenį). Taigi, ta proga, paskutiniai šokiai brome iki ryto, paskutiniai ramenai, taip pat paskutinis pasisėdėjimas cvirkparkyje”, - byloja įrašas „Instagrame”, paliktas birželio pradžioje, o atsisveikinimo šokiai sušokti čia liepos pradžioje.

Prieš dvejus metus duris garsiajame pusrūsyje (čia anksčiau veikė ne vieną galingą vakarėlį surengęs baras-klubas „Yucatan”) įsikūrusi „Pamella” savotiškai pratęsė pirmtako veiklą – šokių vakarų čia netrūko, bet jie sėkmingai buvo papildomi turiningu valgiaraščiu, kuriame išsiskyrė ramenai, o taip pat kokteiliais ir galimybe dienomis čia nusėsti su savo kompiuteriu ir padirbėti.

  

Ir nors ramenai čia buvo tapę vizitine kortele bei sulaukdavo daug gerų įvertinimų (Google reitingas – 4,6), tačiau garsusis šmirinėtojas po viešojo maitinimo užeigas Andrius Užkalnis negailestingai sudirbo „Pamellą”, kurio apžvalgos pavadinimas nuskambėjo grėsmingai – gana retai A. Užkalnis būna taip įsiutęs, jog restoranui linki užsidaryti. Tiesa, greičiausiai užeigos reputacijai ir veiklai tai ženklesnės įtakos neturėjo, mat „Pamella” po triuškinančios apžvalgos dar dirbo pusantrų metų – iki pat šių metų liepos mėnesio.

pam2

Rožinis „Pamellos” įvaizdis švietė ir prie P.Cvirkos paminklo. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Kodėl „Pamella”, turėjusi ir rožinę tarpuvartę-kiemelį, ir prie P. Cvirkos pastatytus staliukus, nusprendė padaryti pertrauką, kol kas lieka neaišku – su šeimininkais kol kas susisiekti nepavyko. Vis tik galima numanyti, jog trauktis iš Islandijos/Pylimo gatvių sankirtos galėjo priversi ir gana aukštos patalpų nuomos kainos – už 213 kv.m. ploto patalpas prašoma pusketvirto tūkstančio eurų (kiek daugiau nei 16 eurų už kvadratinį metrą). Palyginimui – patalpos Senamiestyje, kurias neseniai paliko „Šnekutis“, nuomojamos už 14 eur/kv.m.