Užsidarė dar vienas legendinis „Šnekutis”

Populiarus mažųjų daryklų alaus, giros ir tradicinio lietuviško maisto puoselėtojas, nedidukas šeimyninis smuklių „Šnekutis” tinklas per pusmetį nuo trijų užeigų sumažėjo iki vienos.

Pirmoji dar rudenį krito Užupyje, Polocko gatvėje, ilgą laiką dirbusi istorinė, pirmoji „Šnekučio” smuklė – vietoje jos išdygs gyvenamieji namai. Dabar gi duris užvėrė (o jei tiksliau – po karantino nebeatvėrė) smuklė Šv. Stepono gatvėje, gyvavusi čia keturiolika metų. Liko vienintelė smuklė – Senamiestyje, Šv. Mikalojaus gatvėje dirbanti užeiga.

snekuts

Šv. Stepono gatvės „Šnekutis" užvėrė duris. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Pasak „Šnekučio” šeimininko Valentino Vaškevičiaus, nebepavyko susitarti su patalpų šeimininkais, kurie, anot pašnekovo, lyg ir ketino patys griebtis panašios veiklos, kurti restoraną, ir tuo pačiu pageidavo kiek ramesnės aplinkos – Šv.Stepono „Šnekutis” buvo tikrai populiarus, lankytojų srauto, o tuo pačiu ir šurmulio netrūkdavo.

Tiesa, patalpų šeimininkai matyt patys naujos koncepcijos užeigos nekurs – skelbimų portaluose jau pasirodė pranešimai apie nuomojamas patalpas.

Kokia gi „Šnekučio” ateitis? Galbūt yra nusižiūrėtos kitos vietos? „Atidaryti gal ir būtų galima, bet daugelį neramina artėjantis ruduo ir galima nauja koronaviruso banga, - sakė V.Vaškevičius. - Tačiau yra ir kitas dalykas – nėra darbuotojų. Kažkiek žmonių į Šv.Mikalojaus gatvėje esančią užeigą atėjo iš kitų mūsų kavinių, dalis tiesiog išėjo”.