Megapokyčiai Karoliniškių centre: išdygs milžinas su biurais, sporto klubu ir restoranu

Pastaruoju metu kiek apsnūdusį Karoliniškių peizažą turėtų sudrebinti nemenki pokyčiai – apie čia ketinamą statyti „Mc'Donalds” restoraną jau rašėme. Tačiau jis nublanksta prieš kitą projektą. 

Iš Savivaldybės puslapyje paskelbtų projektinių siūlymų aiškėja, kad netrukus pačiame Karoliniškų centre, visai netoli trijų prekybos centrų-banginių - „Maximos”, „Lidl” bei „Norfos”, išdygs gigantiškas adminstracinės paskirties statinys. Dabar šioje vietoje, L.Asanavičiūtės g.31, yra automobilių stovėjimo aikštelė, kuri turėtų virsti didžiuliu, 22960 kvadratinių metrų ploto šešių aukštų pastatu su dviem požeminiais aukštais. Projekto statytojas - bendrovė „Karklita". 

koral1

Verslo centro L.Asanavičiūtės g.31 vizualizacija.

Administracinės paskirties pastatas projektuojamas taisyklingos stačiakampės formos, šešių antžeminių aukštų, vienu antstatu ir dviem požeminiais aukštais. Pastatas projektuojamas su vidiniu kiemeliu (atriumu) dėl geresnio patalpų natūralaus apšvietimo. Požeminiuose aukštuose numatomos automobilių saugojimo vietos ir techninės patalpos. Vadovaujantis galiojančiu detaliuoju planu planuojami du įvažiavimai į sklypą. Pirmasis įvažiavimas projektuojamas pirmo aukšto lygyje iš gatvelės jungiančios Laisvės prospektą ir L. Asanavičiūtės gatvę, antrasis įvažiavimas projektuojamas tiesiai į antrą rūsio aukštą iš A. P. Kavoliuko gatvės. 

koral2

Verslo centro L.Asanavičiūtės g.31 vizualizacija.

Pirmame pastato aukšte projektuojamas pagrindinis įėjimas su holu, restoranas, sporto klubas ir patalpos konferencijoms. Pirmo aukšto lygyje lauke projektuojamos papildomos automobilių saugojimo vietos, dviračių saugojimo vietos, rūkymo zona. Administracinės patalpos projektuojamos nuo antro aukšto. Ant pastato stogų planuojamas lauko terasos pastato naudotojams.

koral3

Verslo centro L.Asanavičiūtės g.31 vizualizacija.

koral4

Verslo centro L.Asanavičiūtės g.31 vizualizacija.