NT saldainis Senamiestyje, bet kiek jis kainuoja?

Dar vos prieš kelerius metus tarp Pylimo, Lydos ir Kėdainių gatvių plytėjo dykynė, naudota kaip automobilių stovėjimo aikštelė. Šiandien čia vėl sugrįžta gyvenimas – ten, kur Antrojo pasaulinio karo metais buvo nušluoti pastatai, iškilo “Pranciškonų parko” kompleksas. 

Projekto (jį vysto bendrovė “Irec Baltic”) pristatymo puslapyje žodžiai į vatą nevyniojam ir skambiai pareiškiama, kad “metusi iššūkį pasauliniams prestižo standartams, ši nauja žmonių gyvenimo erdvė, statybos kokybe ir technologijų pažanga, lenkia visus iki šiol įgyvendintus projektus Vilniaus Senamiestyje”. 

1

Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Projekto lokacija, žinoma, patogi - “Pranciškonų parkas” yra kiek nuošaliau šurmuliuojančio Senamiesčio, stūkso praktiškai ant Senamiesčio ir Naujamiesčio ribos, tačiau iš čia praktiškai ranka pasiekiami visi reikalingi taškai, pradedant nuo darželių ir mokyklų, baigiant visą parą veikiančią Mindaugo gatvės “Maxima”, Senamiesčio užeigomis ir naujuoju traukos centru jau tapusiu “Mo muziejumi”. 

Projekto pristatyme rašoma, kad kompleksą sudaro komercinės patalpos ir apartamentai, kurių plotas – nuo 30 iki 200 kv.m. 

“Pranciškonų parko” pardavimus vykdo „Baltic Sotheby’s International Realty“, esanti tarptautinio nekilnojamo turto agenūros, siūlančios išskirtinį turtą prestižinėse vietose, dalimi. Kol kas “Pranciškonų parko” apartamentų kainos niekur išvysti neteko – tik skaityti (dar prieš pradedant vystyti projektą) ekspertų prognozes, kad nekilnojamo turto kainos čia gali siekti ir apie 3400 eurų už kvadartinį metrą.

2

 3

4

 5

6

7

Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

balsir

balsir2

balsir3

Iliustracijos: projekto vystytojai