Statomas Viršuliškių dangoraižis apžavėjo Vaidotą Baumilą

„Kunigundos“, „Apžavų“ ir kitų visiems gerai žinomų hitų atlikėjas bei aktorius Vaidotas Baumila įsigijo naują butą Vilniuje, Viršuliškėse statomame dangoraižyje „Skylum“. Vyras teigia, kad rinkdamasis būstą vertino keturis jam svarbiausius aspektus, rašoma pranešime žiniasklaidai.

V. Baumila pasakoja vertinantis ilgalaikę kokybiškų projektų vertę, tad kurį laiką ieškojo būsto investicijai. Tačiau atrasti tinkamiausią paprasta nebuvo. Vis dėlto, pasidomėjęs dangoraižiais „Skylum“, sprendimą priėmė gana greitai.

VaidotasBaumila1

Vaidotas Baumila. Foto: bendrovės archyvas.

„Nesvarbu, ar gyvenimui, ar investicijai – būstas man yra reikšmingas pirkinys tiek finansiškai, tiek ir dėl to, kad jame jau nuo pirmos akimirkos turi jaustis gerai, kaip namuose. Pagrindiniai mano iš anksto išsikelti kriterijai buvo projekto kokybė ir ilgaamžiškumas, geras kainos ir kokybės santykis, patikimas plėtotojas ir patogi vieta. Butas „Skylum“ vadovaujantis jais visais man pasirodė išmintinga investicija“, ‒ pranešime žiniasklaidai cituojamas artistas.

Žinomas vyras tvirtina, kad pirmiausia jo dėmesį patraukė dangoraižių modernumas, estetika ir kokybė.

„Kol kas Lietuvoje dar nėra daug tokių įspūdingų, aukštų gyvenamųjų pastatų, kurie išliktų estetiškai patrauklūs ir kokybiški dar ilgus metus. Išskirtinę vertę „Skylum“, mano nuomone, taip pat kuria dideli nuostabias Vilniaus panoramas atveriantys langai bei terasos ant stogų. Tad spėju, kad jų vertė ateityje pastebimai augs. Ją turėtų kelti ir sparčiai besikeičiantis rajonas – jis tampa vis patrauklesnis gyventi“, ‒ įžvalgomis dalinasi vyras.

VaidotasBaumila2

Vaidotas Baumila. Foto: bendrovės archyvas.

Abiejų „Skylum“ dangoraižių 18-ame ir 21-ame aukštuose bus įrengtos apželdintos stogo terasos, nuo kurių į visas puses atsivers įspūdingos miesto panoramos.

Tiesa, vaizdus, džiuginsiančius pro jo būsimo buto langus, V. Baumila pasakoja pamatęs jau dabar – projektą „Skylum“ plėtojanti NT bendrovių grupė „Omberg group“ pakvietė dainininką pasivaikščioti po dangoraižių statybų aikštelę ir pakilti ant stogo.

„Man tai buvo proga apžiūrėti statybų „užkulisius“, pamatyti kaip vyksta darbai, užduoti rūpimus klausimus ir gauti atvirus atsakymus. Tai – abipusio pasitikėjimo ženklas. Be to, labai smagu buvo pakilus į „Skylum“ terasą pamatyti net ir savo vaikystės namus – Šeškinę. Miestas iš taip aukštai – kaip ant delno“, ‒ teigia žinomas vyras.

Pasak atlikėjo, dar vienas jam svarbus kriterijus renkantis butą yra vieta. Vaidotas pasakoja, kad ilgai mąstyti apie tai, kokioje vietoje ‒ mieste ar užmiestyje – turėtų būti jo perkamas būstas, nereikėjo.

„Man svarbu gyventi netoli centro. Noriu jausti miesto pulsą ir turėti galimybę greitai atsirasti ten, kur verda gyvenimas“, ‒ sako V. Baumila.

 

Dangų siekiančių gyvenamųjų pastatų kompleksas įsikurs už dviejų gatvių nuo miesto centro, greta Laisvės ir Pilaitės prospektų sandūros, tad užtikrins patogų susisiekimą su visomis Vilniaus dalimis.  Visgi, pasak Vaidoto, Viršuliškės jam svarbios ne tik dėl praktinių sumetimų, bet ir todėl, kad čia jis praleido dalį savo vaikystės. Vyras pastebi, kad pastaraisiais metais rajonas įgauna naują veidą.

„Viršuliškės sparčiai keičiasi ir tampa patrauklios jauniems žmonėms – čia atsiranda vis daugiau paslaugų, pramogų, gyvybės. Be to, nuo „Skylum“ centras – ranka pasiekiamas“, ‒ pasakoja vyras.