„Benedikto turgus” ketina plėstis

Vilniečių pamėgtas „Benedikto turgus” ketina plėstis – tai paaiškėjo po savivaldybės puslapyje paviešintų projektinių pasiūlymų. 

Projektuojamas pastatas yra vieno aukšto su antresole ir rūsiu. Pirmame aukšte, kurio plotas sudaro 629 kv.m. išsidėsto turgavietė su prekybos sale, pagalbinėmis patalpų dalimis, tualetais lankytojams, vestibiuliu, valytojos patalpa, laiptais į antresolę. Į turgavietę yra du pagrindiniai įėjimai: lankytojų – pietinis ir darbuotojų – šiaurinis.

bturgus1

 „Benedikto turgaus” plėtra. Vizualizacija.  

Pirmame aukšte įrengiamas nešildomas sandėlis su patekimu iš lauko ir iš turgavietės vestibiulio. Į rūsį yra įėjimas iš lauko. Rūsyje projektuojamos techninės patalpos. Jei rengiant statybos techninį projektą paaiškėtų, kad techninės patalpas yra galimybė įrengti kitur, rūsio aplamai būtų atsisakyta, rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Turgus būtų plečiamas šalia dabartinio pastato esančiame aštuoniolikos arų sklype su statiniais (gyvenamuoju namu, garažu, ūkiniu pastatu ir kitais) priklausančiais bendrovei „Benedikto turgus”. Pažymima, kad šiuo metu gyvenamasis namas yra negyvenamas. Pastatas ir priklausiniai yra nenaudojami ir paruošti griovimui.

bturgus2

„Benedikto turgaus” plėtra. Vizualizacija.