Šalia Molėtų centro planuojama sceninės technologijos parduotuvė

Šalia pat Molėtų plento esančioje (o jei tiksliu – kol kas dar labiau perspektyvinėje) Peluonės gatvės šeštuoju numeriu pažymėtame sklype (buvęs Gulbinų kaimas) planuojamas beveik 3000 kv.m. mišrus prekybinės, administracinės ir sandėliavimo paskirties pastatas.

Projektiniuose pasūlymuose nurodoma, kad užsakovas yra bendrovė „Sonus Exsertus”, sceninės technologijos ir akustinių sprendinių didmeninis prekybininkas. Nurodoma, kad pastate tam skirtose patalpose numatoma vykdyti prekybinę ir administracinę veiklą. Prekės laikomos rytinėje dalyje suplanuotuose sandėliuose. Esant poreikiui prekės testuojamos ir demonstruojamos specialioje aukštus akustinius standartus turinčioje demonstracinėje salėje.

mol1

Būsimoji „Sonus Exsertus” parduotuvė. Projekto vizualizacija. 

Pastatų funkcinis sprendimas bei architektūrinė išraiška atitinka sklypo charakterį ir teritorijos užstatymo reglamentą ir reikalavimus. Reprezentatyviausias pastato fasadas atsuktas į Molėtų plento pusę. Pastatas savo tūriu pridengs Molėtų plentu pravažiuojančių automobilių skleidžiamą triukšmą. Tai turės teigiamą įtaką rytuose suplanuotiems gyvenamųjų namų kvartalams, pabrėžiama projektiniuose pasiūlymuose.

Automobilių stovėjimo aikštelė išskaidyta į kelias, esančias skirtingose sklypo dalyse šiaurinėje ir pietinėje sklypo pusėje. Patekimas į sklypą ir pėstiesiems, ir automobiliams numatomas iš rytinės sklypo pusės. Dėl logistinio patogumo šioje pusėje numatyti vartai į sandėliavimo patalpas.

mol2

Būsimoji „Sonus Exsertus” parduotuvė. Projekto vizualizacija. 

Į pastatą patenkama pro pagrindinį įėjimą vakarų pusėje. Pirmame aukšte suprojektuotos sandėliavimo, prekybos patalpos bei akustikos produktų demonstravimo salė. Antrame aukšte numatytos prekybinės ir administracinės paskirties patalpos. Virš dalies biuro patalpų numatyta antresolė. Pastato centre suprojektuota rekreacinė erdvė – vidinis kiemas, skirtas darbuotojų rekreacijai.

mol4

Būsimoji „Sonus Exsertus” parduotuvė. Projekto vizualizacija.