Karoliniškių pakraštyje planuojamas 104 butų daugiabutis

Karoliniškių pakraštyje, Sietyno g. 3 sklype planuojamos penkiaaukščio daugiabučio su požeminiu garažu statybos. Projektiniai pasiūlymai viešinami savivaldybės puslapyje. 

Pastatą sudaro 4 laužyti tūriai, kurių vienas yra perstumtas rytų kryptimi. Pirmame aukšte numatytos komercinės patalpos iš Sietyno gatvės pusės. Planinę struktūrą sudaro 4 korpusai su 4 laiptinėmis, į kurias patenkama iš vakarų pusės fasado.

sietynas1

NT projektas Sietyno gatvėje. Vizualizacija.

Pastato tūrius jungia medienos apdailos 1 aukšto dekoratyvinis stogelis, susijungiantis su laiptinėsdekoratyviniu elementu per visus korpusus. Fasadų plokštumos apdailinamos plytų mūro imitacijosplytelėmis, skirtingo atspalvio kiekviename korpuse. Balkonus jungia dekoratyviniai ažūriniai elementai, pasukti įstrižai tam, kad minimaliai užstotų saulę gretimoms patalpoms, rašoma projektiniuose pasiūlymuose.

Būsimajame daugiabutyje projektuojamos šios patalpos: požeminiame aukšte – 68 automobilių stovėjimo vietos (dar 20 - sklype), techninės patalpos ir sandėliukai; pirmamae aukšte - 8 komercinės patalpos į Sietyno gatvės pusę ir 12 butų rytinėje pastato pusėje; 2-5 aukštuose projektuojami įvairaus ploto vieno, dviejų ir trijų kambarių 92 butai. Iš viso daugiabutyje ketina įrengti 104 butus.

sietynas2

NT projektas Sietyno gatvėje. Vizualizacija.

Vaikų žaidimų ir sporto aikštelė su žaidimų ir sporto įrenginiais projektuojama gyventojamas skirtoje žemės sklypo teritorijos rytinėje pusėje. Vaikų žaidimo aikštelės plotas 119 kv.m., sporto aikštelės plotas 90 kv.m. . Sporto aikštelė aptveriama tvora/aptvaru.

Netaisyklingos formos statybos sklypas plyti šalia Sietyno ir L. Asanavičiūtės gatvių sankryžos, išilgai Sietyno g. ir yra apsuptas kitų kaimyninių žemės sklypų: pietine kraštine ribojasi su statytojui priklausančiu kitos paskirties žemės sklypu, skirtu infrastruktūrai, rytų pusėje yra kitos paskirties ir visuomeninės paskirties teritorijos valstybinis žemės sklypas, kurį panaudos sutartimi valdo Vilniaus miesto savivaldybė, šiaurės-rytų pusėje ribojasi su valstybiniu miškų ūkio paskirties sklypu, kurį patikėjimo teise valdo Nacionalinė žemės tarnyba.

Sklypas šiaurės vakarų kampe taip pat ribojasi su dar vienu statytojui priklausančiu kitos paskirties žemės sklypu, skirtu infrastruktūrai, vakarine kraštine ribojasi su Sietyno gatve. Sklype šiuo metu jokių pastatų nėra.

Pastato bendrasis plotas – kiek daugiau nei 9000 kv.m. Projekto statytoju nurodoma bendrovė „Balsai Plius”.