Super pigių būstų rinkoje intriguojantis objektas

Po ilgesnės pertraukos sostinės ypatingai pigių būstų rinkoje (atmetus varžytynes ar parduodamas kambario dalis) pasirodė naujas ir ganėtinai intriguojantis pasiūlymas, savo kaina nusileidžiantis ir didelio skaitytojų dėmesio sulaukusiam objektui Naujojoje Vilnioje

„Jaukus, šviesus, pilnai sutvarkytas butas netoli Vilniaus Senamiesčio. Langas išeina į rytinę pusę. Rami vieta. Geras susisiekimas. Uždaras kiemelis jūsų poilsiui. Rūsys ir keli sandėliukai daiktams laikyti. Vieta automobiliui. Galimybė butą praplėsti. Taupus dujinis šildymas. Remonto metu buvo naudojamos tik kokybiškos medžiagos”, - rašoma skelbime.

naujanai7

Butuko interjeras. Foto: aruodas.lt

Vieno kambario buto plotas – beveik 14 kv., kelios įdėtos nuotraukos byloja, kad butukas iš tiesų atrodo gana tvarkingas ir net su šarvuotomis durimis. Pridėtame žemėlapyje akcentuojamos patalpos, kuriose būtų galima įrengti tualetą ir dušą.

 

Taip pat rašoma, jog 1950 metais pastatytas namas yra medinis, dviejų aukštų, įvestas dujinis šildymas, o pagal žemėlapyje nurodytą vietą nesudėtinga išsiaiškinti, jog tai nuošalioje Naujininkų gatvės atkarpoje stūksantis impozantiškas dviejų aukšų medinukas, prisišliejęs prie Švč. Dievo Motinos Užtarėjos sentikių cerkvės. Čia pat – ir Naujininkų sentikių kapinės, tad egzotikos – iki kaklo.

naujanai8

Buto eksterjero detalės ir planas. Foto: aruodas.lt 

Skelbime nurodoma kaina iš tiesų gali priverstt skubiai pasitikrinti, kiek sąskaitoje yra sukaupta eurų – 14 tūkstančių eurų šiandieniniame kaistančiame Vilniuje atrodo viliojanti kaina, ypač tiems, kurie persisunkę dvasinio „vidinio aš” paieškomis, nesibaimina spartietiško gyvenimo būdo, tačiau tuo pačiu dvasinės ramybės nori ieškoti ne Lietuvos periferijoje, o Vilniuje, ir dar ne pačiuose nuošaliausiuose rajonuose.

naujanai6

Namas, kuriame parduodamas butas, prisišliejęs prie sentikių cerkvės. Foto: Google Street Views.