NarkoVilnius: BMW automobilyje rasta įtartinų medžiagų

Gegužės 8 d. apie 17 val. 30 min. Viršuliškių skg. sustabdytas automobilis BMW, sukėlęs įtarimų dėl techninės būklės. BMW vairavo dvidešimt devynerių metų amžiaus vyras (gimęs 1994 m.), kuris, bendraudamas su policijos pareigūnais jaudinosi, buvo pasimetęs. Automobilyje buvo ir keleivių – dvi moterys (gimusios 2000 m. ir 1988 m.) ir vyras (gimęs 1991 m.).   

Paklausus, ar jie neveža draudžiamų daiktų, visi tvirtino važiuojantys į prekybos centrą ir jokių draudžiamų daiktų neturintys, tačiau apžiūrint automobilį BMW X5, daiktinėje tarp priekinių sėdynių, buvo aptktas susuktas popieriaus lapelis su augalinės kilmės medžiaga, taip pat kristalo formos ir baltais milteliais, galimai narkotinėmis medžiagomis. Paklausus, kam priklauso šios medžiagos, nė vienas nepripažino, tikino, kad tai – šiukšlės.

narko2

BMV automobilyje rasta įtartinų medžiagų. Foto: Lietuvos policija.

Pakartotinai paklausus dėl turimų draudžiamų daiktų, dvidešimt ketverių metų amžiaus keleivė prisipažino savo rankinėje turinti narkotinių medžiagų, praneša Vilniaus policija. Jos rankinėje buvo rastas perlenktas popieriaus lapas su baltos kristalinės medžiagos milteliais, galimai narkotine medžiaga. Moteris teigė, kad ji juos pirko sau, asmeniniam vartojimui. 

Akylūs sostinės Kelių policijos skyriaus pareigūnai pastebėjo, kad ant pėsčiųjų tako, būtent toje vietoje, kur stovėjo iš BMW išlaipinti asmenys, numestas plastikinis maišelis ir išbarstyta kristalinė medžiaga, kuri surinkta ir bus perduota tyrimui. 

Apžiūrint automobilį, bagažinėje buvo rasti valstybinio numerio ženklai, kuriais galimai buvo naudojamasi darant nusikalstamas veikas. Netrukus paaiškėjo, kad gegužės 6 d. apie 22 val. 4 min. Trakų r., Dėdeliškių k., Didžiulio g., degalinėje, buvo įvykdyta degalų vagystė – vaizdo kameros užfiksavo būtent šį BMW markės automobilį su ką tik jo bagažinėje rastais valstybinio numerio ženklais. Keleivis (gimęs 1991 m.), tąkart vairavęs BMW, pripažino padaręs vagystę ir išvažiavęs už juos nesumokėjęs. 

Vairuotojas ir dvidešimt ketverių metų amžiaus keleivė pristatyti į policijos komisariatą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.).