Šventinis sezonas su #SeniReiveriai ir „Slaptais 90-ųjų reivų takais”

Apie 2 val. trukmės ekskursija „Slaptais 90-ųjų reivų takais” PLIUS - tai proga naujomis akimis pamatyti Vilniaus Senamiestį ir išgirsti, kur ir kaip prieš gerą ketvirtį amžiaus buvo rengiami pirmieji Lietuvoje „house” ir „techno” vakarėliai.

2023 m. rudenį pirmąkart išbandyta ir didelio susidomėjimo sulaukusi iliustruota ekskursija ne tik praturtins Jus žiniomis apie pašėlusius 90-uosius mūsų sostinėje,bet gali ir 90-ųjų tematikos tęsiniu netradiciškai paįvairinti Jūsų įmonės karnavalą!

flajeris

Ekskursiją parengė ir veda:

Jonas Oškinis: 90-aisiais leido muzikinį fanziną „Koks nors kelias”, vėliau redagavo žurnalą „Ore” ir portalą “„Ore.lt”, rašė į „Mix” ir „Mes!”. Jau 7 metai - profesionalus miesto gidas.

Julius Baliutavičius: 1993-aisiais „prisirašė” „Lietuvos ryte”, rašė ir į „Mes!”, „Klubas.lt” ir, be abejo, „Ore”. Šiandien - Vilniaus naujienų portalo 1323.lt įkūrėjas bei vyr. redaktorius.

Povilas Pauplys: 1995-ais grįžęs iš Londono, prisidėjo prie dueto DJ Žvėriukai ir legendinių vakarėlių „Pakalnė”. Ir šiandien tęsia melomanišką karjerą kaip Paul Sadness.

vedejai

Eskursijos vedėjai: (iš kairės į dešinę): Jonas Oškinis, Julius Baliutavičius ir Povilas Pauplys. Foto: asm.archyvas.

Laikas: Bet kuris patogus Jums laikas, 2023 m. lapkritis, gruodis ir sausis.

Vieta: Vilnius (Senamiestis).

Ekskursijos maršrutą galime adaptuoti pagal Jūsų poreikius. 

kur PLIUS? 

Pagal pageidavimus ir atskirus susitarimus galime pasiūlyti pratęsti pasibuvimą su kolegomis keliose jaukiose sostinės vietose, skambant 90-ųjų tematikos DJ setams. Taip pat surengti specializuotus 90-ųjų tematikos protmūšius, įsigyti 90-ųjų tematikos suvenyrus. 

Ekskursija „Slaptais 90-ųjų reivų takais” sukurta ir įgyvendinama VŠĮ „Unikalus Paveldas” bei VŠĮ „Kūrybos vertikalės”.

Susisiekite: redakcija@1323.lt, 8-640 25676 arba per mesendžerį 1323.lt – Vilniaus nūdiena ir stebuklai paskyroje feisbuke.