NarkoVilnius: nutikimas Subačiaus gatvėje

Š. m. gegužės 11 dieną apie 10.25 val. Subačiaus g. pareigūnai pastebėjo įtartinai besielgiančią moterį. Ji įtartinai dairėsi į šonus, vėliau atsidariusi automobilio galines dešinės pusės dureles įsėdo į automobilį, kartu su ja ant automobilio galinės sėdynės persėdo automobilio vairuotojo vietoje sėdėjęs vyras. Jis pradėjo uždenginėti automobilio galinės dalies langus.

Įtarus, kad automobilyje gali būti vartojamos narkotinės medžiagos, nuspręsta asmenis patikrinti. 

Priėję prie automobilio pareigūnai atidarė galines dureles, prisistatė ir paklausė, ar asmenys turi draudžiamų daiktų. Vyras pasakė, kad draudžiamų daiktų neturi, o kartu sėdėjusi automobilyje moteris atrodė apsvaigusi, jai bendrauti sunkiai sekėsi.

narkata2

Subačiaus gatvėje iš automobilio konfiksuoti 44 folijos lankstinukai. Foto: Lietuvos policija.

Tikrinant automobilį, dešinės pusės galinės sėdynės kišenėje rasta rankinė, kurioje buvo 44 vnt. folijos lankstinukų (kaip įtariama narkotinės medžiagos), bei 4 vnt. tablečių „Ketipinor“, taip pat tarp priekiniu sėdynių rastas polietileninio maišelio atplaiša su baltos spalvos miltelių likučiais. Asmenys buvo sulaikyti ir pristatyti į OVS. Pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal LR BK 259 str. 1 d.