NarkoVilnius: prekeivė pričiupta Subačiaus gatvėje

Vilniuje, Subačiaus rajone, sulaikytos dvi moterys – viena jų įsigijo narkotines ar psichotropines medžiagas, kita – jas galimai platino, praneša sostinės policija. Pastarajai skirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas.

 

Sausio 10 d. Vilniaus miesto antrojo policijos komisariato pareigūnai neviešo patruliavimo metu Subačiaus mikrorajone (matyt turima mintyje Subačiaus gatvės dalis, einanti per Markučius – 1323.lt pastaba) pastebėjo, kaip moteris (gimusi 1985 m.), viename iš sovietinės priespaudos laikus menančių dviaukščių namų galimai iš romų tautybės moters įsigijusi narkotinių medžiagų, sėdosi į automobilį. Policijos pareigūnams žaibiškai sureagavus, jauna moteris ir dar keli automobilyje buvę asmenys sulaikyti.

narko1

Turtas, rastas narkotikų platintojos kišenėse. Foto: Vilniaus policija.

Atlikus neatidėliotinus procesinius veiksmus, buvo priimtas sprendimas nedelsiant atlikti kratą ir sulaikyti galimai narkotines ar psichotropines medžiagas išplatinusią romų tautybės moterį (gimusią 1991 m.). Pasitelkus į pagalbą kolegas iš Viešosios tvarkos valdybos Specialiosios parengties skyriaus pareigūnus, jaunos moters bute rasta apie 200 folijos lankstinukų su milteliais viduje, galimai narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis, priemonės joms dozuoti ir fasuoti, apie 500 eurų, įgytų galimai nusikalstamu būdu. Abi jaunos moterys uždarytos į areštinę.

narko2

Konfiskuota apie 200 folijos lankstinukų. Foto: Vilniaus policija.

Policijos pareigūnai dėkoja pilietiškiems piliečiams už bendradarbiavimą ir prašo apie pastebėtą vykdomą nusikalstamą veiką ar kitą teisės pažeidimą nedelsiant pranešti skubios pagalbos tarnybų tel. 112.