NarkoVilnius: pas sulaikytuosius folijos lankstinukai su karfentaniliu

Lapkričio 10 d. apie 17 val. 57 min. Vilniuje, Didlaukio g., automobilių stovėjimo aikštelėje, policijos pareigūnai pastebėjo automobilį BMW, už kurio vairo sėdėjo jiems gerai žinomas vyras (gimęs 1975 m.) – pareigūnų turimais duomenimis, šis keturiasdešimt septynerių metų amžiaus asmuo vartoja narkotines medžiagas ir galimai jas platina.

Netrukus automobilis iš aikštelės pasišalino. Nusprendus sustabdyti jo vairuojamą transporto priemonę prie pastarojo namų sostinės Karaliaučiaus g., į pagalbą buvo pasitelkti Viešosios tvarkos valdybos Specialiosios parengties skyriaus pareigūnai – apie 18 val. 45 min. daugiabučio namo laiptinėje jie ir sulaikė BMW vairuotoją bei su juo buvusią moterį (gimusią 1989 m.), praneša sostinės policija.

narko

Pas sulaikytuosius rasta keliasdešimt folijos lankstinukų. Foto: Vilniaus policija.

Trisdešimt trejų metų amžiaus sulaikytoji policijos pareigūnams pateikė du folijos lankstinukus su gelsvais milteliais, įtariama narkotinė medžiaga – karfentanilis, o asmens kratos metu rastas folijos gumulas, kuriame buvo 44 folijos lankstinukai su gelsvais milteliais, įtariama ta pati narkotinė medžiaga – karfentanilis.

Abu įtariamieji uždaryti į areštinę.

Vilniaus miesto pirmajame policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.). Įtariamiesiems gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.