Zujūnų seniūnijoje duris atvėrė „Rimi“

Ketvirtadienį Vilniaus rajone, Zujūnų seniūnijoje esančiame Antežerių kaime, duris atvėrė nauja „Super market“ formato „Rimi“ parduotuvė.  Joje patogiau apsipirkti galės vietos gyventojai, taip pat rajono apylinkėse įsikūrę, bet sostinėje dirbantys vilniečiai, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Prekybos centras atidarytas kelių sankirtoje, tad į jį galės užsukti vyksiantys bet kuria kryptimi. Tai pirmas šiais metais atidarytas „Rimi“ prekybos centras Lietuvoje, į kurio įrengimą investuota 670 000 eurų. Iki metų pabaigos duris atvers dar trys „Rimi“ parduotuvės įvairiuose šalies miestuose.

rimi1

Antežerių kaime duris atvėrė  „Rimi“. Foto: bendrovės archyvas.

Net 1100 kv. metrų ploto prekybos centre įdiegti sprendimai ir siūlomas asortimentas suformatuotas remiantis didelėse parduotuvėse perkančiųjų poreikiais bei įpročiais. Šalia pastato įrengta ir erdvi aikštelė su 76 vietomis automobiliams.

„Siekdami užsibrėžto tikslo – iki 2023 metų pabaigos išplėsti tinklą iki 100 parduotuvių visoje Lietuvoje, „Super market“ formato prekybos centrų vystymą miestų prieigose, kur aktyviai kuriasi jaunos šeimos, išsikėlėme kaip vieną iš svarbiausių uždavinių. Tokių prekybos centrų patogumu jau spėjo įsitikinti Tarandės, Bendorėlių, Domeikavos, Ringaudų, Slengių, Klipščių gyventojai. Tikimės, kad naujasis prekybos centras bus pamėgtas ir Zujūnų bendruomenės. Tokiuose prekybos centruose norime savo pirkėjus aprūpinti viskuo, ko reikia šeimos kasdienybei, be to, užsisakius prekes elektroninėje parduotuvėje „Rimi.lt“, bus galima rinktis iš gausaus „Hyper Rimi“ asortimento, o atsiimti prekes parduotuvėje šalia namų. Pirkėjai, gyvenantys nuosavų namų rajonuose, pamėgo užsakytas prekes atsiimti „Rimi Drive“ vietose – taip nereikia gaišti laiko parduotuvėje ar derintis prie kurjerio grafiko“, – pranešime žiniasklaidai cituojama „Rimi“ prekybos centrų valdymo vadovė Irina Miklienė.

rimi2

Antežerių kaime duris atvėrė  „Rimi“. Foto: bendrovės archyvas.

Naujame prekybos centre įrengtos naujo modelio savitarnos kasos, taip pat jų erdvė pritaikyta didesniems krepšiams. „Siekiame ir toliau išlikti geriausiai klientus aptarnaujančiu prekybos tinklu Lietuvoje, todėl norime sudaryti galimybę „Rimi“ savitarnos kasose atsiskaityti kuo greičiau. Tikimės, kad naujas savitarnos kasų zonos sprendimas leis išvengti eilių apsipikinėjant net piko metu“, – teigia prekybos centrų valdymo vadovė.

Prekybos centre pirkėjų patogumui taip pat įsikūrė picerija „Express Pica“, parduotuvės „Žiežmarių mėsa,“ „Vynopolis“ „Pet1“ „Vanilės žiedas“ ir „Benu“ vaistinė. „Tikimės, kad darbo dienomis grįždami į namus savo prekybos centre Zujūnų ir jų apylinkių gyventojai įvertins šviežių maisto prekių ir būtiniausių buities priemonių pasirinkimą“, – sako I. Miklienė.

rimi3

Antežerių kaime duris atvėrė  „Rimi“. Foto: bendrovės archyvas.

Prekybos centro atidaryme dalyvavo ir Zujūnų bendruomenės atstovai – jiems „Rimi Baltic“ socialinės atsakomybės ekspertai pademonstravo visus tvarumo sprendimus parduotuvėje, papasakojo apie energiją taupantį apšvietimą, „Rimi“ privačios etiketės gaminiams taikomus tvarumo kriterijus. Gyventojai buvo supažindinti su „Rinkis Sveikiau“ asortimentu, sužinojo apie aukojimo nevyriausybinėms organizacijoms bei savanorystės galimybes.

„Rimi“ taip pat siūlo galimybę aplinkiniams gyventojams įsidarbinti parduotuvėje. „Pasirūpinsime  lanksčiu grafiku tiek vaikus auginančioms mamoms, tiek studentams ar garbaus amžiaus žmonėms, kurie nori būti aktyvūs – prisitaikome prie kiekvieno poreikių ir galimybių. Kviečiame prisijungti prie „Rimi“ šeimos ir siekti karjeros palaikančioje aplinkoje“, – į bendruomenę kreipiasi I. Miklienė.