Istorinio gastronomo patalpos ant prekystalio

Savo veiklą 2019 metų pabaigoje sovietmečiu garsėjusio Vilniaus centrinio gastronomo patalpose Gedimino prospekte veiklą skambiai pradėjęs „Gastronomas Food Hall“ jau senokai nebevysto veiklos, o daugiau nei 1000 kv.m. patalpos dabar štai atsidūrė ant prekystalio ir laukia naujų investuotojų bei galimai naujos veiklos krypties.

Apie „Gastronomas Food Hall“atsidarymą 2019-aisiais rašė visa didžioji Lietuvos žiniasklaida. Naujai vietai, kurioje po vienu stogu susibūrė daug skirtingų virtuvų operatorių („2buo“ (keistoką šios užeigos istoriją galite paskaityti ČIA), „Maracas Mexican cocina“, „Mian“, „Pipirini Pizza“, „Ha Noi“, „Spice King“, „arLei“, „Papa frita Poutinerie – Loaded Fries“, „Sweet Roll“, „Mažoji Ragainė“ ir kiti) buvo prognozuojama šviesi ateitis.

gastronomas1

„Gastronomas Food Hall“. Foto: Urbam Estate/aruodas.lt/

Dar labiau susidomėjimas „Gastronomas Food Hall“ pakilo, kuomet žiniasklaidoje pasirodė pranešimai, kad šį verslą įsigijo tuomet fotografų blykstėse besimaudžiusi saldžioji Danieliaus Bunkaus ir Viktorijos Siegel pora. Deja, poros santykiai netrukus ėmė braškėti ir virto Holivudo scenaristų plunksnos verta drama.

Audringai savo gyvavimą pradėjęs „Gastronomas Food Hall“ savo istoriją baigė tyliai.

Tačiau dabar jis, o jei tiksliau – patalpos - vėl gali atsidurti dėmesio centre. Skelbimų portaluose pasirodė pranešimai apie parduodamas 1000 kv.m. patalpas.

gastronomas2

„Gastronomas Food Hall“. Foto: Urbam Estate/aruodas.lt/

„Patalpos puikiai tinkančios Jūsų verslo plėtrai - pačiame sostinės Senamiesčio kultūrinio gyvenimo sūkuryje, kur kas dieną ypatingai didelis pėsčiųjų bei automobilių srautas, - rašoma skelbime. - Patalpos erdvios, tvarkingas ir prižiūrėtos su trimis atskirais įėjimais - vienas nuo gatvės pusės, kiti du - iš vidinio kiemo. Patalpos šiuo metu maitinimo paskirties, tačiau gali būti perplanuotos ir pritaikytos įvairioms veikloms”.

gastronomas3

Objekto kaina – 2,7 mln eurų. Patalpas pardavinėjantis nekilnojamo turto brokeris Arnas Juonys patikino, kad turtą parduoda ne Danielius Bunkus, ir ne Viktorija Siegel, ne taip seniai savo rankomis prisilietę prie „Gastronomas Food Hall“ istorijos.

„Gastronomas Food Hall“. Foto: Urbam Estate/aruodas.lt/