„Lidl“ žengia į Nemenčinę

Prekybos tinklas „Lidl“ tęsia plėtrą šalyje ir žengia į dar vieną Lietuvos miestą. Kitą ketvirtadienį, rugsėjo 15 d., „Lidl“ atidarys pirmąją parduotuvę Nemenčinėje. Naujoji parduotuvė bus atidaryta adresu Vilniaus g. 42. Tai bus 65-oji „Lidl“ parduotuvė Lietuvoje.

„Žengiame į dar vieną miestą ir atidarome parduotuvę Nemenčinėje, kurios vietos gyventojai tikrai laukė. Jau nuo šios parduotuvės projektavimo pradžios iki statybų pabaigos, sulaukdavom daug palaikymo ir nekantraus klausimo – tai kada gi parduotuvės atidarymas? Dabar jau galime pranešti tiek vietos bendruomenės, tiek ir aplinkiniams gyventojams, kad atidarymas įvyks po savaitės. Visų laukiame tiek atidarymo rytą, tiek ir kitu patogiu laiku atrasti geriausią kainos ir kokybės santykį“, – pranešime žiniaskaidai cituojamas „Lidl Lietuva“ korporatyvinių reikalų ir komunikacijos departamento vadovas Valdas Lopeta.

lidl1

„Lidl“ ateina į Nemenčinę. Foto: bendrovės archyvas.

Atidarymo dieną parduotuvė duris atvers 8 val., tačiau kasdien pirkėjų lauks įprastu darbo laiku nuo 7 iki 22 val. Naujosios parduotuvės prekybos salės plotas sieks apie 1300 kv. metrų, parduotuvėje viso veiks 11 kasų – 5 iš jų bus standartinės, pirkėjų patogumui taip pat bus įdiegtos ir 6 savitarnos kasos. Prie parduotuvės įrengta patogi automobilių stovėjimo aikštelė su 124 vietomis. 

Naujoji parduotuvė įsikurs išskirtinėje ir patogioje vietoje – netoli Neries upės kranto bei bus lengvai pasiekiama atvykstantiems. Parduotuvės lokacija yra prie valstybinės reikšmės kelių, tokių kaip Vievis–Maišiagala–Nemenčinė, Vilnius–Pabradė–Švenčionys–Visaginas–Zarasai, Nemenčinė–Buivydžiai.

Atidarant parduotuvę buvo prisidėta ir prie vietos infrastruktūros gerinimo. Norint pagerinti susisiekimo ir eismo saugumo klausimus, prie įvažiavimo į parduotuvę buvo įrengta žiedinio tipo sankryža. Ant naujosios parduotuvės stogo bus sumontuotos saulės baterijos, kurios turėtų pradėti veikti dar rudens pabaigoje. Saulės baterijos generuos žaliąją energiją, kurios saulėtą dieną turėtų pilnai užtekti parduotuvės poreikiams. Ateityje prie parduotuvės bus galima pasinaudoti ir elektromobilių įkrovimo stotele.Atidaromos parduotuvės personalą sudarys apie 30 darbuotojų. Naujosios parduotuvės atidarymas vyks rugsėjo 15 d., 8 val. Atidarymo rytą pirkėjai bus nemokamai vaišinami gėrimais ir užkandžiais.