Gariūnai: planuojamos kelios naujienos

Verdant galingam aistrų katilui, kuriame Gariūnų turgavietė žeria kaltinimus Vilniaus savivaldybei, o šios atstovai atremia, kad nuo turgavietės atstovų sklinda „90-ųjų kvapas” (aštrus ginčas kilo dėl būsimo žiedo statybos ir jo teritorijoje stovinčių pastatų – kiekviena pusė teisę naudotis teritorija tempia į savo pusę), gyvenimas vietoje nestovi – savivaldybės puslapyje pasirodė projektiniai pasiūlymai, iliustruojantys, kaip ateityje keisis maža dalelė aistrų sukūryje atsidūrusių Gariūnų.

Paviešintuose projektiniuose siūlymuose parodoma, kaip ateityje gali keistis Gariūnų g. 64 numeriu pažymėtas sklypas, kuriame yra numatyti net keli objektai.

gariunai2

Būsimasis greitojo maitinimo restoranas Gariūnuose. Vizualizacija.

Sklypo plotas – 6646 kv.m., jame numatoma įrengti automatinę degalinę, savitarnos plovyklą ir net du greitojo maitinimo restoranus. Vienas jų – 360 kv.m. ploto, kitas kiek mažesnis – 271 kv.m.

Kokie greitojo maisto vardai kursis šalia Gariūnų turgavietės kol kas neaišku, tačiau reiktų pažymėti, kad itin dideliu srautu pasižyminčios Gariūnų turgavietės prieigos ne taip seniai priviliojo tokį garsų greitojo maitinimo verslo gigantą kaip „Mc'Donalds”. Abiejuose restoranuose maitinimo salėje numatomi lankytojams skirti staliukai (suvalgyti greitai paruošiama maistą, išgerti kavos). Šalia maitinimo salės numatoma greitai paruošiamo maisto zona / patalpa su dviem savitarnos langeliais (maistą užsakantiems ir atsiimantiems iš automobilio).

Viso šio komplekso užsakovu nurodoma bendrovė „MA Group”.

gariunai3

Savitarnos plovykla. Vizualizacija.

gariunai4

Automatinė degalinė. Vizualizacija.

gariunai5

Dar vienas būsimasis greitojo maitinimo restoranas Gariūnuose. Vizualizacija.

gariunai6

Būsimasis projektas dabartinių Gariūnų kontekste. Vizualizacija.

gariunai1

Būsimasis projektas ateities Gariūnų kontekste. Vizualizacija.