NarkoVilnius: Senamiesčio palėpėje - kanapių „darželis“

Vilniaus senamiesčio bute – kanapių „darželis“. Tokį radinį Ukmergės r. policijos komisariato pareigūnai aptiko tirdami ikiteisminį tyrimą dėl galimo narkotinių medžiagų platinimo.

25-erių metų ukmergiškis, šiuo metu gyvenantis Vilniuje, buvo įtariamas narkotinių medžiagų platinimu. Birželio 10 d. jo ir sugyventinės bute, kurį nuomoja Vilniaus senamiestyje, buvo atlikta krata. Buto palėpėje aptikta įrengta patalpa kanapėms auginti. Kratos metu pareigūnai išėmė didelį kiekį galimai narkotinių medžiagų – kanapių, taip pat haliucinogeninių grybų bei įrangą, skirtą kanapėms auginti, praneša sostinės policija.

kanapes3

Kanapių derlius Senamiesčio palėpėje. Foto: Lietuvos policija.

Tą pačią dieną pareigūnai atliko kratą ir sugyventinės nuomojamose komercinėse patalpose. Kratoje dalyvavo kinologai su šunimis, ieškančiais narkotikų. Patalpose rasta įranga, kanapėms auginti, didelis kiekis galimai narkotinės medžiagos – kanapių bei du nelegaliai laikomi ginklai.

Mergina ir vaikinas buvo sulaikyti. Jiems pareikšti įtarimai dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis turint tikslą jas platinti. Už šią nusikalstamą veiką numatoma laisvės atėmimo bausmė nuo dvejų iki aštuonerių metų.

Birželio 9 d. Vilniaus miesto pirmojo policijos komisariato pareigūnai, gavę informaciją apie galimai vykdomą narkotinių medžiagų platinimą sostinės Jeruzalės rajone, netoli prekybos centro, sulaikė jauną vyrą, kuris platino narkotines medžiagas iš savo automobilio.

Sulaikytasis prisipažino, kad narkotines medžiagas jis platino vietiniams asmenims, vartojantiems narkotines medžiagas. Sulaikytasis narkotikus laikė ir skirstė išnuomoto viešbučio kambaryje, vėliau jas platindavo netoli esančių prekybos centrų.

Kambaryje buvo atlikta krata, jos metu rastos narkotinės medžiagos paimtos.

Atliekamas ikiteisminis tyrimas dėl neteisėto disponavimo narkotinėmis ar psichotropinėmis medžiagomis be tikslo jas platinti (Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 259 str. 1 d.), vyrui gresia gresia bauda arba areštas, arba laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Kanapių „darželis“ Senamiesčio palėpėje. Foto: Lietuvos policija

kanapes1

kanapes2

kanapes4