Ateities gatvėje nusiaubtas picų vagonėlis

Mūsų tinklapyje neseniai aprašytas „Picų rojaus” furgonėlis, stovintis Ateities gatvėje netoli Mykolo Romerio universiteto, metus pradėjo dramatiškai – picų kepyklėlė buvo nusiaubta kol kas nenustatytų veikėjų.

Kaip tinklapiui 1323.lt pasakojo „Picų rojaus” įkūrėjas ir picų kepėjas Romualdas Stankevič, dar žinomas kaip Romeo Fantastico, vakar ankstyvą rytą atvykus prie furgonėlio, iš pradžių buvo sunku suvokti, kas nutiko. Turėjo praeiti kiek laiko, kad vaikinas suprastų, kad tai, ką mato savo akimis, yra žiauri realybė, o ne sapnas.

4

„Picų rojaus” furgonėlis patyrė nemenkų nuostolių. Foto: Julius Baliutavičius.

Kiek atsitokėjęs Romeo ėmė skaičiuoti nuostolius – pavogtas generatorius, „Bolt” planšetė, darbinis telefonas, išrautas kasos stalčius, pavogta ir tam tikra pinigų suma – smulkieji ir arbatpinigiai. Be to, supjaustyti laidai, sulaužtas elektros kištukas, pavogti maisto produktai – sūriai, dešros, mėsa, o taip pat nealkoholiniai gėrimai. „Juokingiausia, kad net paėmė kilogramą cukraus, kad nebūtų man per saldu”, - savo paskyroje socialiniame tinkle rašė „Picų rojaus” įkūrėjas.

Anot jo, bendra nuostolių suma sudaro apie 2000 eurų. Smulkiems verslininkams tai yra ženkli suma, tad galintys ir norintys padėti kuo greičiau atsigauti „Picų rojui”, gali pervesti savo piniginę auką - LT12 7044 0600 0801 5574, Romuald Stankevič. Arba apsilankyti furgonėlyje ir paskanauti Romeo picų, kai jau vėl pakurta krosnis – pats picų kepėjas prognozuoja, kad prie picų kepimo grįš po kelių dienų. „Rankų tikrai nenuleisiu, stengsiuos kepti dar skanesnes picas, - kiek atsigavęs po patirto šoko sakė Romeo. - Prisipirkau kamerų, tvarkau laidus, draugas gal paskolins generatorių, liks tik pastiprinti duris ir bus galima dirbti”.

5

„Picų rojaus” pickepys Romualdas Stankevič. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt