„Maximos” rokiruotė: viena užsidarė, kita atsidarė

Ketvirtadienį, spalio 7 dieną, Riešėje atidaryta nauja lietuviško prekybos tinklo „Maxima“ X formato parduotuvė, įsikūrusi Beržų gatvėje 92. Į naujos parduotuvės įrangą prekybos tinklas investavo virš pusės milijono eurų.  

Šios parduotuvės prekybinis plotas viršija 803 kv. m, o bendrasis plotas siekia 1213 kv. m. Joje veiks 3 įprastos ir 5 savitarnos kasos.

riese

Naujoji „Maxima“ Riešėje. Foto: bendrovės archyvas.

Pirkėjai parduotuvėje ras platų kulinarijos, konditerijos, šviežio maisto asortimentą. Taip pat gausų šviežio lietuviško derliaus pasirinkimą.  

„Įrenginėdami naują parduotuvę atsižvelgėme į vietos gyventojų poreikius, todėl neabejojame, kad ji netruks taps mėgstamiausia apsipirkimo vieta rajone. Naujoje parduotuvėje šiuolaikiškai suplanuota ir įrengta prekybos salė, užtikrinantį greitą ir patogų apsipirkimą, o visas savo jau pamėgtas prekes pirkėjai ras už geriausią kainą“, – pranešime žiniasklaidai cituojama „Maximos“ komunikacijos ir įvaizdžio departamento direktorė Ernesta Dapkienė.

 

Atnaujintoje „Maximoje“ pirkėjų patogumu rūpinsis 35 darbuotojai. Šioje parduotuvėje, kaip ir kitose, padidintas dėmesys skiriamas darbuotojams – „Maxima“ savo esamus ir būsimus darbuotojus yra apdraudusi specialiu draudimu nuo koronaviruso.  

Tai vienintelė „Maxima“ parduotuvė Riešėje. Nuo spalio 7 d. visam laikui uždaroma kita, ne vienerius metus Riešėje, Beržų g. 2E, veikusi parduotuvė „Maxima“. Šiuo metu prekybos tinkle veikia 251 parduotuvė.