Mažas mažam: mūsų turinys ateis Jums į pagalbą

Turite savo nediduką versliuką Vilniuje (grožio salonas, užkandinė, krautuvėlė ir pan.), naudojate socialinių tinklų siūlomus instrumentus auditorijai pasiekti, tačiau euras iš kišenės labiau išeina nei ateina? 

Mes galime pabandyti Jums padėti. Cepelino, nulakuotų nagų ar produkto nuotrauka feisbuke ar instagrame – tai tik dar viena iliustracijų iš milijonų nuotraukų, kiekvieną dieną užtvindančių internetą. Ko trūksta? Taip, trūksta istorijos, o dar kitaip – turinio. Ir ne bet kokio, o įtraukiančio, sudominančio. 

Jei turite daug pinigų – puiku, Jūsų laukia didieji portalai. Tačiau jei biudžetas remiasi į keliasdešimt ar keliolika eurų? Nenuleiskite rankų, parašykite mums redakcija@1323.lt, ir mes užkursime savo kūrybinę virtuvę. 

O štai ir vienas „troškulys yra niekas, turinys yra viskas” pavyzdžių. Rašidas, vienas mūsų herojų, ramiai sau gamino gatvės maistą, kol prasidėjus migrantų krizei, tapo geidžiamu didžiosios žiniasklaidos herojų. Ir ką gi, dėmesio banga vėl į dienos šviesą ištraukė mūsų prieš metus aprašytą jo užkandinę – šimtai naujų skaitytojų ėmė Google paieškoje ieškoti daugiau informacijos apie jį ir atsidūrė mūsų publikacijoje. Taip dalis skaitytojų po metų tapo potencialiais Rašido užeigos klientais. Kodėl gi Jums irgi nepabandžius šio kelio?