Vakcinacija Vilniuje: vakcinų autobusiukas vyks į tris rajonus

Vilnius tęsia skiepijimą ne tik vakcinacijos centruose ir punktuose, bet ir arčiau namų. Vilniečių susidomėjimo sulaukęs vakcinacijos autobusiukas tęsia kelionę ir ateinančią savaitę vyks net į tris vietas – medikai dirbs šalia Gariūnų turgavietės, prie prekybos centro „Akropolis" ir Grigiškėse. Kaip ir anksčiau, skiepijimas autobusiuke vyks be registracijos, rašoma savivaldybės pranešime žiniasklaidai. 

autobusiukas

Mobilusis vakcinacijos autobusiukas. Foto: Saulius Žiūra.

Trečiadienį, liepos 14 d., visi norintys pasiskiepyti bus kviečiami Grigiškėse prie IKI parduotuvės (Kovo 11-osios g. 39B, Grigiškės). Mobilus vakcinacijos autobusiukas atveš 200 „Janssen" (gamintojas „Johnson & Johnson") vakcinos dozių. Skiepijimas vyks nuo 16 iki 20 valandos. 

Ketvirtadienį, liepos 15 d., visi norintys pasiskiepyti bus kviečiami vėl prie prekybos centro „Akropolis" (Ozo g. 25) -  mobilus vakcinacijos punktas ant ratų prisiparkuos tarp 1 ir 3 įėjimo. Vilniečiams bus pasiūlyta 200 „Janssen" (gamintojas „Johnson & Johnson") vakcinos dozių. Skiepijimas vyks nuo 16 iki 20 valandos. 

Penktadienį, liepos 16 d., visi norintys pasiskiepyti bus kviečiami į Gariūnų turgavietę (Gariūnų g. 70). Mobilus vakcinacijos autobusiukas lauks ties Gariūnų turgavietės pastato 1-uoju įėjimu, aikštelėje. Čia irgi bus atgabenta 200 „Janssen" (gamintojas „Johnson & Johnson") vakcinos dozių. Skiepijimas vyks nuo 7.30 iki 10 valandos. 

Autobusiukas jau yra lankęsis Naujininkų ir Naujosios Vilnios rajonuose, taip pat Šeškinėje, prie prekybos centro „Akropolis", iš viso šiuo būdu jau paskiepyta apie 600 gyventojų.