Pagausės Vokiečių gatvės restoranų šeima

Prie pakankamai gausios Vokiečių gatvės viešojo maitinimo sektoriaus šeimos netrukus turėtų prisijungti dar vienas narys. Vokiečių g. 13 namo pirmame aukšte vietoje čia kurį laiką veikusios vyriškų ir moteriškų drabužių bei avalynės parduotuvės turėtų įsikurti restaronas-picerija. 

Savivaldybės puslapyje paskelbtuose projektiniuose pasiūlymuose nurodoma, jog patalpų paskirties keitimas (iš prekybinės į maitinimo) vykdomas privataus asmens iniciatyva, tad kol kas lieka neaišku, nei kas ruošiasi investuoti į naują maitinimo užeigą, nei į kokią virtuvę orientuosis būsimasis restoranas. 

 

Naujasis Vokiečių gatvės viešojo maitinimo užeigų „šeimos” narys įsikurs 206 kv.m. ploto patalpose. 

vok13

Būsimo restorano patalpos. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

„Griaunamos esamos pertvaros ir montuojamos naujos pertvaros, suformuojant reikiamas patalpas maitinimui teikti. Įrengiami nauji santechniniai ir technologiniai prietaisai prijungiami prie esamų inžinerinių tinklų. Pirmame aukšte projektuojama bendra restorano erdvė, apimanti picos dujinę krosnį su picos paruošimo darbastaliu ir barą, žmonėms su negalia pritaikyta san.mazgo patalpa. Antresolėje įrengiama restorano virtuvė, personalo patalpa, personalo san. mazgo patalpa, patalpos, skirtos produktų sandėliavimui, patalpa daiktų sandėliavimui. Antresolės plotas didinamas dėl restorano klientų staliukų. Antresolėje numatoma šachta dėl maisto lifto (maistas iš virtuvės į pirmą aukštą patiekiamas maistinio lifto pagalba). Projektuojami nauji laiptai į antresolę”, - rašoma projektiniuose pasiūlymuose. 

Pažymima, kad restorano erdvė užims 90 kv.m plotą.