Vienas seniausių sostinės „McDonald’s“ nustebins interjeru

Vienas ilgiausiai Lietuvoje veikiančių greito aptarnavimo restoranų „McDonald’s“ Gedimino prospekte, sostinėje, verčia naują savo istorijos puslapį – keičiasi ir atsinaujina. Šiuolaikinis dizainas, inovatyvūs technologiniai sprendimai ir dar geresnė patirtis laukia visų pačioje Vilniaus širdyje įsikūrusio restorano svečių. Pirmaujantis greito aptarnavimo restoranų tinklas į šio restorano atnaujinimo projektą investavo beveik 330 tūkst. eurų.

 „McDonald‘s“ generalinis direktorius Baltijos šalyse Vladimir Janevski sako, kad renovacijos projektas buvo įgyvendintas greitai ir sėkmingai, o pokyčiai – akivaizdūs. „Mūsų svečių laukia stebinančios permainos. Mūsų legendinio restorano interjeras visiškai pasikeitė – nuo sėdėjimo vietų iki apšvietimo. Todėl esame įsitikinę, kad lankytojų patirtis bus dar geresnė, čia jie jausis labai patogiai“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas V. Janevski. Atnaujintame restorane veiks ir atnaujinta „McCafé“ su gardžia kava ir desertais.

McDonaldsSvajone1

Atsinaujinęs Gedimino pr. „McDonald’s“. Foto: bendrovės archyvas.

Unikalaus dizaino sprendimai „McDonald’s“ Vilniaus centre pavertė vienu iš moderniausių tinklo restoranų Baltijos šalyse. Dizaino koncepcija „Ray“ iki šiol nebuvo įgyvendinta nei vienoje Baltijos šalyje, be to, tai vienas unikaliausių dizainų Europoje. Subtilus apšvietimas, ąžuolo ir betono dizaino detalės bei minimalistinė elegancija sukuria atvirumo ir erdvumo pojūtį.

Naujos kartos skaitmeninės technologijos padeda restorano darbuotojams geriau ir greičiau aptarnauti svečius. Pavyzdžiui, per savitarnos kioskus užsakymą pateikę lankytojai gali pasirinkti savo užsakymą gauti prie staliuko. Inovatyvūs technologiniai sprendimai leidžia darbuotojams per kelias sekundes identifikuoti, kuriam staliukui užsakymas priklauso. Kai užsakymas paruoštas, darbuotojas jį nuneša ten, kur laukia svečias. Kita alternatyva lankytojams – savo užsakymą pasiimti patiems, lankytojų aptarnavimo zonoje.

Pasak V. Janevski, restorano pokyčiai puikiai atspindi Vilniaus, augančio ir dinamiškai besikeičiančio miesto, dvasią. „Šioje vietoje „McDonald’s“ restoranas veikia jau 24 metus ir tapo simboline vieta, kur nuolat aktyviai verda gyvenimas, kur susitinka įvairūs miesto gyventojai ir svečiai: studentai, paaugliai, turistai, verslininkai ir šeimos. Kiti metai bus ypatingi tiek šiam restoranui, tiek visam restoranų tinklui Lietuvoje – minėsime 25-ąsias veiklos metines“, – teigia „McDonald‘s“ generalinis direktorius Baltijos šalyse.

Atsinaujinęs Gedimino pr. „McDonald’s“. Foto: bendrovės archyvas.

McDonaldsSvajone2

McDonaldsSvajone3

 McDonaldsSvajone4

McDonaldsSvajone5