Ten, kur prie pintos renkasi kaubojai

Jei dar nežinojote – spalvinga Stoties bariukų šeima pasipildė skrybėlėtaisiais didžiavyriais, na, gal ne visai panašiais į Clinto Eastwoodo herojus, sugebančius mikliu judesiuku išsitraukti revolverį ir nudėti kelis niekšelius, bet šiaip ar taip, Rytus sėkmingai priartinančius prie Vakarų. 

O ir revolverio šiais laikais traukti Stoties rajone nėra reikalo – neramūs 90-ieji senokai baigėsi, Stoties apylinkėse jau prieš kurį laiką tapo nauja pamėgtąja naktinėtojų kryptimi.

1

 „Country Heroes”. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Tad „Country Heroes”, prieš kelis mėnesius atsidarę iš griuvėsių prikeltame Sodų gatvės name, panašu, iššovė laiku ir vietoje – nišinės smuklės jau kurį laiką praveria duris, ir štai dabar, po ilgokos pertraukos, country muzikos mėgėjai vėl turi kur susiburti burnelei ar bokalui. Ir ne tik – visus tris vakarus, kuomet čia užsukdavome, nedideliame bariukyje vis sukdavosi veiksmas, kuriame publika organiškai susilieja su muzikantais – mažųjų barų atmosfera atsiskleidžia visu grožiu. 6

 „Country Heroes”. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Kaip ir pridera kaubojų barui – nuo sienos žvelgia Johny Cashas, skrybėlės ir batai iš baro šeimininko Giedriaus kolekcijos. Jis pats su savo antrąja puse žvaliai sukasi abiejose baro pusėse – o tai dar vienas kokybės ženklas, reiškiantis, kad tavimi bus pasirūpinta iš širdies.

„Country Heroes”. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

2

3

4

5

7

8

9

10

11

Mums taip pat patiko pintą patuštinti ČIA, ČIA ir ČIA.