Medinis kioskas prie Halės turgaus keičia veidą

Sovietmečio laikus menantis medinis kioskas priešais Halės turgų nusidažė rusva kremine spalva ir tai toli gražu ne vienintelės permainos jo gyvenime. 

Halės turgaus apylinkių senbuviai pamena, kad paskutiniuoju kiokso gyvasties etapu čia buvo prekiaujama sausainiais. Ir štai koks tas likimo pirštas – įvaizdį pakeitęs kioskas taps desertine, apie tai byloja ir jau šviečiantis užrašas „Saldainių pardavėjas”. 

1

Medinis kioskas trauks desertų mėgėjus. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Tačiau tai ne viskas – šalia kiosko jau prišvartuotas gatvės maisto vagonėlis, tad šis Baziljonų ir Arklių gatvės kampelis netrukus turėtų įsilieti į Halės turgaus apylinkių viešojo maitinimo įstaigų šeimą.

4

Gatvės maisto vagonėlis. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Kioską gaivinantys darbuotojai tikslios atsidarymo datos negalėjo pasakyti, o pačių šeimininkų šalia nebuvo. Bet mėnesio eigoje kioskas jau turėtų praverti duris. O kol kas galima pasigėrėti gana neįprastomis dekoracijomis – žvilgtelėjus pro langą galima išvysti baltomis juostomis perrištus vainikus, duris puošia užrašas „Niekas čia tavęs neprašė”, akivaizdu, kad į Halės turgaus apylinkes ateina žmonės, turintis savitą požiūrį, tad galima tikėtis, kad ir valgiaraštis bus pakankamai įdomus. 

2

Originalus kvietimas užsukti vidun. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Be to, sulig nauja kreminio kiosko era, turėtų naujomis spalvomis nušvisti ir šalia esantis skverelis, ilgus metus garsėjęs tuo, kad būtent šioje vietoje bene gausiausiai visame stoties rajone buvo lesinami balandžiai. Šiltasis sezonas čia žada būti įdomus.

5

Skverelis priešais Halės turgų iki šiol garsėjo daugybe balandžių. Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt