Natalija Bunkė atvėrė namų duris: gyvenimas per šimtą metrų nuo Vilniaus

Natalijos Bunkės, garsios popmuzikos atlikėjos bei verslininkės, teigimu, tik iš šono gali atrodyti, kad jai tiesiog sekasi.

„Kai daug dirbi, tai ir sekasi. Jeigu nieko nedaryčiau, sėdėčiau, nosį krapštyčiau, neturėčiau to, ką turiu. Kai mažiau kalbi, o daugiau darai, tada kažkas ir atsiranda“, – LNK laidoje „Nuo... Iki..“, kuri bus rodomą pirmadienio vakarą, pasakos dainininkė.Tai – pirmasis jos interviu naujuose namuose.

Pasak Natalijos, nauji namai kainavo daug nemigos naktų, nuovargio, naktinio darbo ir laiko, kuris galėjo būti skirtas sūnui, rašoma LNK televizijos pranešime žiniasklaidai.

Natalija Bunke namai1

Natalija Bunkė savo namuose. Foto: LNK.

Iš pačios įsirengto trijų kambarių, 68–ių kvadratinių metrų buto į pustrečio karto didesnį, net 170 kvadratinių metrų nuosavą namą vos šimtas metrų už miesto, soduose, Natalija persikėlė vos prieš keturis mėnesius. „Turtuolis gerbėjas namų man tikrai nepadovanojo ir pirkau juos ne už loterijoje išloštus pinigus“, – sakys Natalija.

Norintys detaliau susipažinti su naujaisiais N.Bunkės namais, kviečiami pirmadienio vakarą, 8 valandą, įsijungti LNK gyvenimo būdo laidą „Nuo... Iki...“.

Natalijos Bunkės būstas. Foto: LNK.

Natalija Bunke namai2

Natalija Bunke namai3

Natalija Bunke namai4 1

Natalija Bunke namai5

Natalija Bunke namai6

Natalija Bunke namai7

Natalija Bunke namai8

Natalija Bunke namai9

Natalija Bunke namai10