Gineitiškėse kursis „Baltic Petroleum”: užsipilti, apsipirkti, apsiplauti

Savivaldybės tinklapyje paskelbti objekto Gineitiškėse projektiniai siūlymai: čia turėtų iškilti „Baltic Petroleum” degalinė (objekto statytoju nurodoma bendrovė „Spectator NT”, kuri valdo šių degalinių tinklą) su automobilių plovykla. 

Siūlymuose rašoma, kad kiek daugiau nei 41 aro sklype Gineitiškių g.39 projektuojamas pastatas, kurio centrinė funkcinė ašis – atvira prekybinė salė su kavinės zona, kuri atskiriama nuo sandėlių ir techninių patalpų. Numatomas vadovo kabinetas, operatorių buitinė patalpa, tualetas lankytojams – vyrams, moterims bei žmonėms su negalia. 

degaline

Degalinė Gineitiškėse. Projekto vizualizacija.

Degalinės plovyklą sudaro 3 stačiakampės formos patalpos: automobilių plovimo patalpa, plovyklos įrangos patalpa ir techninė patalpa. Įvažiavimas į plovyklos patalpą numatytas iš šiaurės vakarų pusės, išvažiavimas iš jos – į pietų rytų pusę. Plovykla statoma centrinėje sklypo dalyje. 

Gyvenamieji pastatai nepatenka į projektuojamos degalinės ir jos įrenginių apsaugos zonas, pastatas neigiamos įtakos eksploatacijos ir statybos laikotarpiu jiems neturės.