Pirmasis Vilniaus „Hilton”: nemokėk, jei lūkesčiai nepatenkinti

Liepos 5 d., penktadienį, duris atveria pirmasis visame pasaulyje garsaus viešbučių tinklo „Hilton viešbutis Lietuvoje, sostinės Gedimino prospekte. 109 šalyse veikiantis tinklas Vilniuje atidarys 4 žvaigždučių verslo klasės viešbutį „Hilton Garden Inn Vilnius City Centre“. Tai bus vienas pirmųjų tinklo viešbučių, įrengtų pagal atnaujinamą koncepciją, o jame svečiai ras daug vietos kultūros elementų.

„Verslo atstovui reikalinga kokybiška kelionė: jis tikisi greito ir sklandaus aptarnavimo. Atsižvelgiant į tokių klientų poreikius, 164-ių kambarių „Hilton Garden Inn“ viešbutyje, įsikursiančiame „LiveSquare“ verslo komplekse, veiks konferencijų salės, spartus Wi-Fi interneto ryšys. Norintys padirbėti tai galės padaryti tiek minėto komplekso bendradarbystės centre „Spaces“, tiek ir savo kambariuose, mat jie bus pritaikyti darbui. Įsikursime strategiškai patogioje mūsų klientams vietoje, netoli vyriausybinių organizacijų, ambasadų, verslo centrų, Seimo. Patogi lokacija viešbučio svečiams leis sutaupyti šiandien itin brangaus laiko“, – „LiveSquare“ kompleksą, kuriame ir yra viešbutis, stačiusios nekilnojamo turto plėtros ir statybos įmonių grupių grupės „Eika” tinklapyje cituojamas „Hilton Garden Inn“ valdytojo Lietuvoje, tarptautinio viešbučių operatoriaus „Apex Alliance Hotel Management“ vadovas Augustinas Barauskas.

2

„Hilton Garden Inn“, Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Praėjusią vasarą „Hilton“ keitėsi interjero konceptas: jis tapo šviesesnis, erdvesnis ir pritaikytas besikeičiantiems keliautojų poreikiams – bendravimui sukurtos specialios erdvės. Vilniuje duris atversiantis viešbutis bus vienas pirmųjų, įrengtų pagal atnaujintą koncepciją. Nors „Hilton“ prekės ženklas yra tarptautinis, jis skatina, kad šalyse, kuriose atsidaro šio tinklo viešbučiai, juose atsispindėtų vietinė kultūra. Kuriant lietuviškąjį „Hilton Garden Inn“, „Jurtos“  interjero dizainerėms buvo palikta nemažai kūrybinės laisvės, tad duoklė buvo skiriama autentiškos lietuvių kultūros paveldui.

4

„Hilton Garden Inn“, Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

„Visa tai subtiliai atsispindės detalėse ir tai taps vienu iš viešbučio išskirtinumų. Baltų raštus primenančios žalvario detalės bus įklijuotos grindų plytelėse, susitikimų kambariai bus pavadinti baltų genčių pavadinimais. Lubose instaliuoti kabantys žalvario elementai – tai tarsi užuomena į šiaudinius „sodus“. Net ir šiurkštaus granito židinio apvadas turėtų atrodyti kaip numestas akmuo ar aukuras. Viešbučio interjere netruks ir baltų kultūrai būdingų žemiškų ramių spalvų, o puodynėse susodinti ir lauko žibintais apšviesti medeliai „Garden Lounge“ zonoje bus tarsi žaliojo Gedimino prospekto tęsinys“, – atskleidžia „Jurtos“ interjero dizainerė Nona Kondrotas.

5


„Hilton Garden Inn“, Foto: Julius Baliutavičius/1323.lt

Remiantis booking.com duomenimis, nakvynė naujajame viešbutyje vienam žmogui kainuos nuo 67 eurų. Beje, A.Barauskas pažymi, kad jei viešnagės metu svečio lūkesčiai nėra patenkinami, jie gali nemokėti.

7