Vilkpėdės rezervuarų nebeliks, vietoje - parduotuvė

Daugiau nei pusės hektaro Vilkpėdės sklype (Naugarduko g.129), esančiame šalia judrios miesto arterijos, Tūkstantmečio gatvės, netrukus turėtų iškilti dviejų aukštų parduotvė. Tiesa, kol kas neaišku, kas joje įsikurs ir kuo prekiaus. 

Projektuojamame sklype esantis pastatas (stalių dirbtuvės) bus nugriautas. Taip pat sklype yra neveikiantys rezervuarai - projekte juos taip pat numatyta nugriauti. Pagal anskčiau rengtą projektą sklype jau suprojektuota operatorinė su stogine, lengvųjų automobilių užpylimo kolonėlė (3vnt.), požeminė skysto kuro talpykla, kuro priėmimo kolektorius bei lengvųjų automobilių stovėjimo aikštelės (23vt.), iš kurių vienoje numatytos dvi stovėjimo vietos žmonėms su negalia. 

pard

Būsimoji parduotuvė Naugarduko g.129. Projekto vizualizacija.

Sklype projektuojamos trys lengvųjų automobilių stovėjimo aikštelės, nuo kurių iki pastato langų numatytas ne mažesnis kaip 10m atstumas. Vienoje iš šių aikštelių numatytos dvi vietos žmonėms su negalia, o kitoje projektuojama elektromobilių įkrovimo vieta. Viso naujai projektuojamos 36 stovėjimo vietos (iš viso jų degalinės ir šalia įsikursiančios parduotuvės komplekse bus 59 vietos automobiliams). 

Projektuojamo prekybos paskirties dviejų aukštų pastato bendras – 1726 kv.m., iš kurių 770 kv.m užims prekybos salės pirmame ir antrame pastato aukšte.

pard2

Būsimoji parduotuvė Naugarduko g.129. Projekto vizualizacija.