Marijampolės gatvės vilionės: ir Naujamiestis, ir kaimas

Praktiški romantikai, svajojantys apie gyvenimą centrinėje didmiesčio dalyje, bet su žiupsneliu kaimo, turėtų sukrusti – toks šansas atsirado.

Į e-varžytinių plaformą dar kartą keliauja Naujamiestyje, Marijampolės gatvėje, esanti lūšna su jai priklausančiu beveik aštuoniolikos arų žemės sklypu. 

Marijampolės gatvelė kurį laiką tarsi simbolizavo primirštą Naujamiesčio dalį, tačiau po to, kai jos kaimynystėje išdygo Algirdo-Kauno gyvenamųjų namų kvartalas, o visai neseniai paskelbta ir apie visai netoli iškilsiantį verslo centrą, Suvalkijos didmiesčio vardu pavadinta gatvelė vėl traukia nekilnojamo turto vertintojų dėmesį. 

1

Medinukas Marijampolės gatvėje. Foto: evarzytynes.lt

Ant prekystalio padėta tryliktuoju numeriu pažymėta lūšna neatrodo itin patraukliai – ne tik dėl pastato būklės, bet ir dėl sunykusios industrijos likučių kaimynystės, tačiau žmonės su fantazija čia gali realizuoti savo idėjas. 

75,36 kv.m ploto vieno aukšto medinis namas parduodamas už pradinę 36 450 eurų sumą. Pažymima, kad pastatas nėra įrašytas į Kultūros vertybių registrą, tačiau yra nekilnojamosios kultūros vertybės - Vilniaus miesto istorinė dalis, vadinamos Naujamiesčiu, teritorijoje, kur statybos, remonto ir rekonstrukcijos darbai reglamentuojami Lietuvos Respublikos nekilnojamojo kultūros paveldo apsaugos įstatymu bei kitais teisės aktais. 

2

Medinukas Marijampolės gatvėje. Foto: evarzytynes.lt

Namui priskirtas beveik 18 arų žemės sklypas, kurio pradinė kaina – 61560 eurų. Pagrindinė žemės sklypo naudojimo paskirtis apibūdinama kaip “kita”. Arba populiariai kalbant – atsveria gana platus eksperimentų laukas: nuo mažaaukščio namo statybos iki sodo/daržo ar tiesiog erdvios poilsio erdvės.