Pilaitė: laukiama baseino (vizualizacijos)

Pilaitės gimnazija, prie kurios ne taip seniai buvo atidarytas dengtas (pripučiamas) futbolo maniežas, ruošasi dar vienam šuoliui – savivaldybės puslapyje paskelbtos būsimojo baseino, atsirasiančio šalia pat futbolo maniežo, vizualizacijos. 

Šešių 25 metrų ilgio plaukimo takelių baseinas bus statomas daugiau nei 30 tūkstančių kvadratinių metrų sklype Įsrūties gatvėje. Paties vieno aukšto su rūsiu ir antresole plotas – 4 tūkst. kv.m. 

Projektuojamas pastatas skiriamas 200-ams lankytojų vienu metu, atitinkamai projektuojant pagalbinės patalpos lankytojų poreikiams užtikrinti, nurodoma projektiniuose pasiūlymuose. 

baseinas1

Baseinas įsikurs šalia naujojo Pilaitės dengto futbolo maniežo. Projekto vizualizacija.

Be to, pastatas pilnai pritaikomas žmonių su negalia poreikiams užtikrinti Projektuojamo pastato centrinę dalį sudaro patekimas į pastatą, persirengimo bei rūbinių-dušinių zona. Pietinėje pastato dalyje projektuojama baseino patalpa, kuri talpina 25 metrų ilgio šešių plaukimo takelių treniruočių baseiną bei relaksacinę zoną su vaikų baseinu, sūkurine vonia ir pirtimis. 

Šiaurinėje pastato dalyje projektuojamos treniruočių sporto salės skirtos boksui, imtynėms, bei grupių užsiėmimams. Atskiras blokas projektuojamas skirtas administracijai ir trenerių patalpoms įrengti. Pastato sienų konstrukcijos – trisluoksnės gelžbetoninės sienos su kombinuotais fasadų apdailos elementais. Kadangi projektuojamas pastatas yra vieno aukšto ir aplinkinių namų gyventojų labai matomas, tai todėl, stogo dangai keliami aukštesni estetiniai reikalavimai. Taip pat, atsižvelgus į sklypo želdynų plotus ir kompensuojant jų trūkumą, stogas projektuojamas žalios dangos.

Pilaitės baseino vizualizacijos

baseinas2

 baseinas3

baseinas4

baseinas5